Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Note 4et vagy Galaxy...

Galaxy Note 4et vagy Galaxy Note 5öt vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 14:52
 1/5 anonim válasza:
Galaxy Note 5
2015. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem note 4 em van. imádom. tökéletesen működik. minden fut rajta. Hamarosan jön rá a legujjab frissités ami által olyan lesz az S pen mint a note 5 -ben.

Énis sokat gondolkodtam rajta hogy várjak-e még fél évet a Note 5 ig de megnéztem és nem sok változás van.Viszont ha ilyet akarsz akkor siess mert már csak pár darab van a boltokban.Énis az utolsót vettem meg egy helyi telenorban.

2015. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha érdekel valami a note 4el kapcsolatban szivesen válaszolok :) második voltam
2015. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mindent tudok a note 4rol :D
2015. dec. 17. 14:29
 5/5 anonim válasza:

Engem érdekelne, hogy tudsz egyedi sms csengőhangot beállítani? Erre még nem jöttem rá. Próbáltam az értesítési hangokat változtatni, de az meg az összes noti hangok módosítja. Üzenet beállításnál nincs ilyen opció és a névjegyeknél se találtam.

Előre is kösz.

2016. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!