Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meiket vegyem, iphone 5s vagy...

Meiket vegyem, iphone 5s vagy 6 mind 2 16 gb?

Figyelt kérdés
Arra használnám,max 10 zene ha lesz rajta,kamera,subway,meg hogy végre ne laggoljon hogyha hidegről bemegyek a szobába és nyugodtan tudjam használni!
2015. dec. 15. 09:25
1 2
 1/11 anonim válasza:

inkább 6, újabb proci meg maga a készülék is újabb jövőre ha jön az "új" iphone akkor a 6 les za belépő készülék , szóval egyértelmű szerintem:D

tavaly kiadás óta használom semmi negativumot nem tudok mondani a 6ról.

2015. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kell akkor jo az 5s is.. Olcsobb, bar a 6 egyertelmuen jobb valamennyivel
2015. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél egy 20-ezres androidos telót, a maradék 180 ezret meg költsd valami értelmesre.


10 nyamvadt zenéért 200ezres szifon???

2015. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem a csóróknak szólt a kérdés, nem mindenkinek kell Android. Iphone 6 a jobb választás, adatok is alátámasztják:

[link]

2015. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

:D Miféle adatok? Idelinkeled két szifon adatlapját? Miért nem hasonlítod mindjárt egy 20 ezres androidhoz, akkor látszana csak hogy mennyivel jobb, nem? Akkor én is linkelek már egyet:


[link]


Ez a csóró android minden lényeges tulajdonságban jobb, felbontásban, kamerában, processzorban, memória, akkumulátor... adatok támasztják alá. :D

2015. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nahát...összehasonlítottál egy idei telefont egy tavalyival, ami legalább egy 50ezerrel drágább az iPhone 6-nál is? és mégis miért jobb hardver alapján? te nem használni veszel egy telefont, csak csorog a nyálad a tudattól, hogy aztamindenit, 4 giga ram, fuuuu 8 magos processzor...aztán meg veszel egy iPhone 5S-t, vagy 6-ot, ami 1 giga rammal, és egy 2 magos procival ugyanazt a felhasználói élményt nyújtja...:D


kérdésre válaszolva meg tökéletesen egyetértek...mi a f_sznak kell csúcskategóriás telefon ilyen felhasználásra...vegyél egy lumia 640-et, azon is megy a subway surf, elfér rajta 10 db zene, elviselhető a kamerája, és nem is fog laggolni...

2015. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vedd be a napi bogyódat, látom elfelejtetted és hörögve vered a billentyűzetet, miközben én a két telefont hasonlítottam össze egymással, nem a Iphone-t az Androidosokkal. Elmebeteg.
2015. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
remélem nem én, mert nem neked szólt, hanem a samsung fan-nak...:D
2015. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel!! A Samsung a VILÁGON A LEGJOBB!!444!! PORBA SÖPRI A CSICSKA IFONOSOKAT !!!!!!4!4!44!!!!!


♫♪ ♫ ♪♫ Éééééééjlen-ééééljen a Saaaam-suuung....Ééééljen-ééééljen a saaam-suung....♫♪ ♫ ♪♫

2015. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, a feletted lévő dühöngőnek. Mindig ide kell hogy egyen a fene egy Androidost aki nem tudja elviselni, ha valaki Iphone-t akar és telik is rá. Lehet hogy drága a cucc, de az évek után is telefon lesz, és nem állítják le a szoftverfejlesztést 1-2 év után.
2015. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!