Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni, van két telefon ami kozott vacilalok melyiket vegyem meg,mindkettore van penzem, de nemtudom melyiket eri meg megvenni. Szoval az egyik az iPhone 5/5c vagy Sony xperia z1 compact. Es hogy nekem foleg fenykepezesre kellene es ugye keznel van (most mindenki azzal jon h miert nem veszek fényképezőt, de nem veszek...) a sonyba az a jobb h a hatso 20mpx.es de az iPhone.nak jobb a fókusza es jobb kepeket csinal ezaltal, es a Sony viszont vizallo, meg az iPhonenal lehet gyorsan sok kepet csinalni...szoval minkettonek vannak elonyei es hatranyai, ezert nem tudom mi tevo legyek...valaszokat elore is koszi:))

2015. nov. 16. 17:37
 1/7 anonim válasza:

Szerintem iphonnal jobban jarsz

Az nagyon szep kepeket csinal es a z1 pedig lehet hogy azt irjak hogy vizallo de nekem volt ismerosom aki csak vizbemartotta es már repult a szervizbe szóval ezt ne vedd kezpenzek.

Es amugy meg az iphon nem romlik el.Anyum iphonja 5 eves es hibatlan semmi baja meg nem volt,viszont az androidos telok konnyen elromlanak

2015. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. nov. 16. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a két telefon közül kéne választanom akkor az első válaszolóhoz hasonlóan én is inkább az iphone-t választanám (fényképezéshez). Főleg mert a z1-nek ismert hibája hogy képes túlmelegedni fényképezés-videózás közben és ilyenkor percekig használhatatlan, amíg vissza nem hűl.
2015. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom:)
2015. nov. 16. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit a 3# leírt, nem igaz. Nem melegszik fel videózás közben és egyik telónál sincs ilyen,hogy használhatatlan. Nekem volt Iphone5S-em, megvettem, kipróbáltam de nekem nem jött be. Azt mondták, hogy beton stabil a rendszer, nem fog lefagyni, ennek ellenére nekem sikerült egy párszor lefagyasztanom. Én a Z1c ajánlom, Nővéremnek megvan lassan két éve és még sosem panaszkodott rá.
2015. nov. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Ha kicsit utánaolvasol akkor belátodhatod, hogy ez egy igenis ismert és viszonylag gyakori hiba ezeknél a készülékeknél. Lehet, hogy nem mindegyik telefonnál, de én már csak azért sem választanám ezt a készüléket. Máskülönben nem vagyok egy nagy apple fan sem, androidos telefont használok, de amire a kérdező szeretné használni a készüléket, arra egyértelműen jobb az apple terméke.
2015. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!