Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 törés (ár)?

Kéri Máté kérdése:

Iphone 6 törés (ár)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap elejtettem az iphonomat, és a bal oldala feljött, el kezdett füstölni. Mennyibe kerülne egy ilyen javítása? Remélem hogy legalább meg lehet...

2015. dec. 15. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Az oszt igen, én naponta elhajítom véletlenül a telefonom ami történetesen nem iphone mégse lesz baja. A sarka sérül egy kicsit de ha az ujjammal megtörlöm az se látszik. Komolyan mondom egy 200 forintos távirányítónak még akkor se lesz baja ha földhöz bsszák, az ilyen 200 ezres szarok meg törnek mint állat.
2015. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, nagyon sokat tudtam meg belőle....
2015. dec. 15. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ne is foglalkozz az ilyen szellemi nyomorékokkal.

Komolyra fordítva a szót. Senki sem fogja neked megmondani, hogy mennyi a javítás mivel senkinek sincsenek ilyen távbalátó képességei, hogy mi sérült benne pontosan.

El kell vinni egy szervizbe ahol szétszedik és megmondják, hogy mi az ábra a telefonnal.


i-doki.hu, isamurai.hu vagy keress

[link]

2015. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, holnap mindjárt el is viszem. :)

Aki meg írta azt a "hasznos" választ, elmondom neked 1 emeletet esett...A telefonok csúszósak :(

2015. dec. 15. 19:28
 5/5 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

A szervízbe megmondják :) Meg nyílván azt is, hogy érdemes e egyáltalán belekezdeni, vagy nem. Megjavítani mindent meg lehet, kérdés megéri e.

Hát ha esett egy emeletet (az már szép b..od XD) akkor nem kell túl okosnak lennem, hogy kitaláljam, hogy a kijelző kompletten oda. Azt írtad, hogy füstölt, tehát valószínü, hogy az akku is. Na most ha az alaplap jó, akkor minden valószínüség szerint érdemes megcsinálni. Ha az alaplap roncsolódott, akkor szerintem nem érdemes belekezdeni. De ezt majd megmondják.

2015. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!