Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 felteszem a PC-re...

Huawei P8 felteszem a PC-re de csak tölt. Miért?

Figyelt kérdés
Új a teló és nem értek a telefonokhoz. Szóval mikor először feltettem megkérdezte hogy mit szeretnék, tölteni adatokat másolni stb. Akkor csak tölteni akartam így rányomtam. Most viszont tennék rá pár dolgot de feldugom és csak tölt. Nem kínál lehetőséget. Hogy tudom visszaállítani?

2015. dec. 16. 14:48
 1/4 vatafak ***** válasza:
kioldod a képernyőzárat csatlakoztatás után?
2015. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,
2015. dec. 16. 15:26
 3/4 Conwy válasza:

Szia! Én is ezzel a problémával szembesültem az elmúlt időszakban, de találtam egy megoldást és az óta nekem tökéletesen működik! Ezt a kódot beírod a tárcsázóba: *#*#2846579#*# majd ezt választod és jó lesz: 2.USB Port Settings/HiSuite Mode

Remélem sokat segítettem! :)

2017. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Conwy válasza:
Az USB Port Settings előtt a Background Settings-re menj rá! Bocsi csak azt lefelejtettem!
2017. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!