Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Miért? Iphone 6/6s, LG G4, Nexus 6?

Figyelt kérdés
Iphone.nál azért írtam 6 és 6s-t mert ha valaki iphonera szavazna akkor melyik érné meg jobban, mivel a 6s jóval drágább de nem tudom tud e annyival többet.
2015. dec. 16. 20:23
 1/5 anonim válasza:

Hát szerintem Nexus 6 vagy Iphone 6s de inkabb a Nexus. Amugy lehet h jobb az Iphone de én nem vagyok nagy Iphonos.

Te biztosan ezeket akarod vagy más is jöhet szerintem a Sony

xperia M4 Aqua nagyon jo :)

2015. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
42%
Csak az iPhone! Majd írd meg hogy ,mit vettél:D
2015. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nexus 6.Az Androidosok közül az egyik legjobb,még említésre méltó a HTC One M9 is.Ezeken a telefonokon nem fog laggolni az Android.
2015. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nexus6.
2015. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy stabil jól összerakott rendszert és nem zavarnak a korlátok" akkor iphone 6S meg persze ha szeretnéd hogy a készüléked 2év múlva is érjen valamennyit:D én G4-et biztos nem vennék,htc is gagyi azt se,Nexus még jó főleg frissítés ügyben de abban az iphone is
2015. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!