Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután holnap megszűnik a...

1981-ben születtem kérdése:

Miután holnap megszűnik a Windows XP támogatása, és újratelepítem a Windows XP-t, automatikusan leszedi a megszűnéséig kijött frissítéseket az Internetről?

Figyelt kérdés

Vagy le kell töltsem pl. Patch formájában?

Vagy hogyan tudom ezeket még rátölteni a gépemre majd?

Bármit írhattok ide a témával kapcsolatban, az érdemlegeseket mindet "zöld lájkkal" díjazom.

Fontos, mert most aktuális.



2014. ápr. 7. 21:23
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
78%
Mivel most aktuális legalább két hete nincs olyan nap, hogy ne kérdeznének ezzel kapcsolatban. Használd a keresőt!
2014. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jajj de vicces. Nem nyert hangszórót. Már végigolvasgattam az elmúlt napokat. Ezért most inkább ide kiírtam a kérdést. ...Legalább ha egy linket nem lettél volna rest idetenni, de mint írtam, olvastam, mégpedig sok hülyeséget, ezért inkább mr a választ akarnám.
2014. ápr. 7. 21:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudod mit, kapsz egy zöldet, mivel nem akartalak megbántani, csak kivagyok most emiatt még.
2014. ápr. 7. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolod a win update-tet, akkor igen, leszedi a frissítéseket.
2014. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az alapból be van kapcsolva amikor telepítem az op rendszert, vagy nem?
2014. ápr. 7. 22:04
 6/14 Tengor ***** válasza:

Telepítéskor kérdezi meg, hogy akarod-e telepíteni őket.

Egyébként múlt héten volt egy ilyen kérdés, ahol én válaszoltam meg, hogy mi lesz valószínűleg a frissítések sorsa. Szóval nem túl jól használtad a keresőt.

2014. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké, ismét zöld :D Figyi! Melyik keresőre gondolsz? a Gyakori kérdések beépített keresőjére, a Google-ra, vagy másra? Légyszíves linkeld be ide az idevágó megválaszolt kérdés/kérdések linkjét!
2014. ápr. 7. 22:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Tőlem nem kérdezi, mert sp3-mas a telepítőlemezem. Am meg telepítéskor eddig mindig kihúztam az Internet UTP kábelét. -E hiányában lehet, hogy ez a kérdés nálam kimaradt, vagy mire gondolsz?
2014. ápr. 7. 22:49
 9/14 Tengor ***** válasza:

Igazából lehet, hogy a win 7-tel kevertem, most h végiggondoltam hol láttam a kérdést rájöttem, hogy nagyon régen nem telepítettem XP-t...

A topic:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2014. ápr. 7. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!