Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A1000 vélemények?

Lenovo A1000 vélemények?

Figyelt kérdés
Ezért az árért ezt a modellt láttam legértelmesebbnek ,esetleg ha valaki tudna róla mondani 1/2 véleményt azt megköszönném... :D

2015. dec. 19. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért jó, csak arra számíts, hogy elég "fapados", mint minden Lenovo készülék. Az összeszerelés kicsit kopogós, az anyaghasználat sem valami kifinomult, viszont nagyon jó strapabíró készülékek, semmi baj nincs velük, ennyiért nagyon jó.
2015. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a belső miatt nem aggódok csak elég kevés dolgot találtam róla nincsenek teljes mindent felölelő tesztek , a képernyő miatt aggódom ,hogy mennyire belátható egyes szögekből... :S
2015. dec. 19. 19:48
 3/7 anonim válasza:
84%

Múlt csütörtökön vettem egy ilyen csodát.Tesztet és bármi használható véleményt sajnos nem találtam.Sosem csinálok ilyet h ezek nélkül vegyek valamit,de mivel a specifikáció és az ár nagyon meggyőző volt,vettem egyet.Első dolgom volt h csináltam egy AnTuTu tesztet.A 21700 pont szintén biztató volt.A tabletem 1000 ponttal kevesebbet kapott és rendkívül meg vagyok elégedve vele.Nade.Vannak problémák.Megnyomom a bekapcsológombot és több másodperc mire életre kel a képernyő.Most ez komoly?Ez is gondot okoz?Hát igen.Valamit nagyon elcsesztek ezzel a telefonnal.Ezen kívül van olyan játék,amiben pl be tudom gyüjteni a nyersanyagokat,de egy épületre sem tudok rákattintani h bármit is csináljak.Na mindegy.Ez most mé?Vagy kompatibilis vagy nem.Nem?Ashongya van olyan,h beállítom h pin kóddal oldjam a képernyőt.De mi a sza.ért kell előtte még söpörnöm is?Magyarul:Gomb megnyom,várok egy hetet mire életre kel,söprök egyet mert aki ezt kitalálta az egy komplett idi.ta,majd beírom a pin kódot,és végre megjelenik a kép amit vártam.Márha éppen nem kéri még a sim kártya pin kódját is.Mert ilyen is van.De miért?Ha lezárom a képernyőt talán kikapcsolódik vagy mi van?Esetleg az is előfordulhat h néha fel se tudnak hívni mert a sim kártya nem is aktív?Innentől kezdve már nincs gond,legábbis viszonylag zökkenőmentesen működik.Már mindent próbáltam.Fejlesztői beállításokat,energiatakarékossági beállításokat,háttérkép abszolút nincs is.Fogalmam sincs mitől ilyen f.s.Már azon filózok h visszaviszem,de ilyen áron nem kapok hasonlót sem.Bár lehet h egy kisebb tudású jobban működne.

Még valami:NINCS BENNE KÖZELÍTÉS ÉRZÉKELŐ!!!!Ez mégis hogy lehet?Dededede most komolyan.Nemááá.Na mindegy.Az már csak kis pont h visszajelző led sincs ami rendkívül praktikus,de ezzel még megbékél az ember.

Na de hogy jót is írjak.Sok olyan véleményt olvastam amiben a kijelzőre vagy éppen a hangra panaszkodnak.Nos én ezekkel rendkívül megvagyok elégedve.Szerintem nagyon szép a kijelző,a hangja pedig elég jó(tabletem fele ennyi hangerőt nem présel ki magából) és szépen is szól.Még a mély hangokat is szépen visszaadja.Azért a hátulján az óriási hangyszóró lyukacskákból sejthető h rejlik ott valami.Fényképezó nálam szintén jól teljesített még este is.Egész jó a vakuja,persze bizonyos távolságig,és az autófókusz jó szolgálatot tesz.A képszerkesztő halál full extrás.Nagyjából bármire képes.De engem mondjuk ez pont nem érdekel,de biztos van akit igen.

Valahol írták kérdésre válaszként h nincs benne fm rádió.Há mé ne lenne.Ez ugyan olyan alap dolog mint a közelítés érzékelő( ami ugye,megint leírom hogy nincs,egy érintőképernyős telefonban.hát ezen nem tudok napirendre térni.)

Tényleg nagy bajba vagyok mert mint mondtam,hasonló tulajdonságokkal csak sokkal drágábban tudnék telefont venni.Hauwei y5 már drágább,de a tesztekben szinte csak rosszat olvastam róla.A többi meg mind sokkal drágább.Ez egy Lenovo,ismert márka,komolyan ennyire égetik magukat ezzel a sza..al?

Na mindenki döntse el h kell e neki,vagy gyüjt még rá kb ugyan ennyit és vesz egy telefont.Na üdvicsek.Ja,előző telefonom egy Alcatel S'Pop.Egy magos,1 GHz-es procival,512 rammal.Képzeljétek van benne közelítés érzékelő,visszajelző fény és ha megnyomom a gombot,azonnal életre kel.Semmi baja,nem akad,nem fagy,csak akartam egy kicsivel teljesítőképesebb telefont.Hát sajno megint rá kellett jönnöm h a mai világban minden terméknek az a szerepe h vegyél helyette másikat.

Húúúú de felidegeltem magam.

2016. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozóki János válasza:
A múlthéten vettem ilyen készüléket , probléma nincs vele. Az előttem hozzászóló megjegyzéseit problémás működést , jó eséllyel felhasználói hiba okozza . Pl: kifagyások, lassú reagálás . ez megtelt memóriára ,vagy vírus okozza leggyakoribban. A gyorsító tárat nem árt néha üríteni . Ramot takarítani szintén .Ez minden készülékre jellemző.
2016. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hungica válasza:
Nekem nem szép tiszta éles a kép.Van erre valami megoldás?
2016. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 momo666 válasza:

Üdv Lenovo a1000 telefonom van és olyan több problémám lenne.

1. Messenger hívásnál nem lehet felvenni mert nem látszik

a fogadás gomb.

s hívás közbe szétkapcsol, vagy nem hallani a másik felet vagy ő nem hall engem. Legfrissebb android van rajta. mi lehet a baj??

2017. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egy idő után belassul és rengeteg probléma van vele
2019. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!