Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy grand prime-t...

Ancsii11 kérdése:

Samsung galaxy grand prime-t érdemes megvenni? Emagról rendelném, csak félek. Hogy lesz vaalmi baja, amíg elhozzák vagy lehet rossz állapotban hozzák el. Vélemények az emagról és a telefonróL?

Figyelt kérdés

Azt a Samsung Galaxy Grand Prime G531 fehért választottam,mert megvagyok elégedve a kinézetével,kamerájával és azt hallottam,hgoy elég gyors lelefon és kibírja az aksija egyi ideig,és nekem az lenne a fontos egy telefonban,hogy:

-közepes vagy inákbb olcsóbb legyen,ezért megfelelőle a Grand Prime

-az előlapi kamerája jó legyen,mivel a mostani telefonomon nincs első kamera..nemvagyok az a selfie rajongó(na jó de :DD) de azért szeretem,ha van első kamerája..mert így mindig megkellett fordítsam a telefonom..

-gyors legyen és ne akadozzon

-a kinézetéről annyit,hogy fehér legyen,közepes nagyságú vagy nagy és elég vékony

-az akumulátor ne merüljön le 3 óránként,hanem bírja egész napokat is

-a tárhely meg 8 GB legyen,mert az nekem megfelelő ,és amúgyis van memóriakártyám

*legyen vakúja(hátsó kamerán) és jó legyen a mikrofonja


Kb ennyi ,az elvárásom..de már több hete kinéztem magamnak a Samsung galaxy grand prime-t és amikor lesz karácsonyi árkedvezmény,ami már van..akkor megrendelem,és talán honlap vagy honlap után meg is rendelem.És arra lennék kiváncsi,hogy mi a véleményetek a telefonról és az emag.ro(mivel erdélyben lakok) oldalról,hogy megbízható-e?éppségben elhozza az árút? stb..

Előre is köszönöm a válasozkat C:



2015. dec. 19. 09:14
 1/6 anonim válasza:
Azt a telefont nem ismerem, de az emag nem ver át. Adpd viszi ki 97%-ban a rendelés utáni munkanap. Meg megnézheted, hogy látható-e valamilyen sérülés és akkor nem vagy köteles átvenni.
2015. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha meg nem működik gyártási hiba miatt, jogod van visszaküldeni, az emagnak meg cserélnie kell, vagy a pénzed visszaadni.
2015. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap este 8 óra körül küldtünk rendelésre..de még nem jött meg,jó gondolom sok idő :D de holnap lesz a szülinapom és arra rendeltük..és kb mennyi időbe telik,amíg elhozzák?
2015. dec. 20. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Jellemzoen 1-2 nap alatt szallit az emag. Most ugye unnepek elott tobben rendelnek, ami kisse megviseli a szallitasi cegeket, akikkel dolgoznak, igy elofordulhat hogy napokat kell varni a rendelesedre(foleg ha valami kisebb telepulesen laksz). Maga az uzlet megbizhato, en es ismerosi korom is evek ota rendelunk toluk. Konkret termeknel viszont nem art szetnezni mas oldalakon is, mivel az emag gyakorlatilag a legdragabb webshop miota piacvezeto. Amugy a telohoz sok sikert es turelmet, annyi penzert lehetett volna valami jot is talalni...
2015. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálol vettèl egy szar de drága telefont.......

Lehet meg vagy vele elègedve, de aki èrt hozzá tudni fogja miről beszèlek :

540x960 felbontás 5" colon elèg gyenge 220ppi

Lcd Tft ? Az nem túl jó kijelző, inkább amoled vagy Ips

Sem a színek sem a fèny erő nem túl èlethű benne

Mali 400-as gpu ? Kèrlek minden 20ezer ft-os kinai telóba szinte ez van, ès nagyon gyengèn muzsikál

Igen szèp ès jól nèzki kamerája is tiszta.............. Megèrte az 50.000-ft -ot? :D

2016. jan. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszoló! Legjobb telefon amit valaha láttam! Én három évig használtam a telót, de lecseréltem. És nem azért mert rossz lett, hanem mert ajándékba kaptam egy másikat. És azóta is úgy működik mint a legelején. Szóval biztos megérte neki
2021. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!