Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 ra ituneson keresztül...

Tibor1990 kérdése:

IPhone 6 ra ituneson keresztül ratifikálni zenét fotót mindent de filmet nem tudok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bárhogy konvergálnak a filmeket nem engedi tartalmi kiírja, hogy nem támogatja az eszköz ezt a videó formátumot. Iskysoft converterben iPhone 6 os minőségűek konvertaltam át aztán 5sre 5c re mind hogy különböző formátumokba ha mov ha mp4 ha avi formátumban nem engedi rarakn. Azután kipróbáltam H a saját telefonnal készített videót rá raktam gépre es onnan vissza akartam rarakni es arra is azt írta ki H nem játszható formátum úgy hogy nem értem véglegesen.. Windows 10et használok. Lehet egy kövek csomag kéne ?

#iPhone 6 #Windows 10 #iTunes szinkronizálás #film konvertalas iPhone #nem tudom hogy kell iTunes filmet rakni
2015. dec. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Most már egyértelmű, hogy az írástudatlanság az ájfónosok körében a legmagasabb. A macskám is érthetőbben tud macskakaparni...
2015. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Iphone-s vagyok, kérlek ne keverj össze az ilyen tizenéves taknyokkal! Köszi.
2015. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő választ!
2015. dec. 20. 18:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud valamit ez ügyben írni ? :)
2015. dec. 20. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
iTunes a legújabb verzió? a 6-os csak azzal működik. én simán rá tudok rakni mp4-es videót és le is játsza
2016. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!