Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell ki sütni a vadonatúj...

Hogy kell ki sütni a vadonatúj Samsung galaxy s6 edge telefonom akkumulátorát ha azt akarom hogy jó legyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Most kaptam vadonatúj telefont Samsung galaxy s6 edge telefont. 2600 mah-s az akkumulátora, de hogy kell meg csinálni azt hogy minél tovább bírja az akkumulátora, azaz hogy kell "ki sütni"???

2015. dec. 19. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Használod és kész. Túl kéne már lépni ezeken az óvodás legendákon.
2015. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezek az akkumulátorok már védve vannak mindenféle ostoba felhasználói tévhittől, csak a butaságtól nincsenek. Használd a telefonod teljesen normálisan.
2015. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már rég elmúlt 1990. Ezeket már nem kell "kisüti". Ha poénkodni akarnék, akkor azt mondanám, hogy jó fűszeres panírban.... de nem. Használd normálisan, és kész. Semmiféle formázást, vagy egyéb buherálást nem igényel.
2015. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:

Úg, hogy használod.

Az akkumulátor lemerítése azonos annak "kisütésével". Nem is lennél képes úgy használni hogy nem sütöd ki (hacsak nem adapterről).

2015. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem kell ezzel az akkumulátorral már semmit sem csinálni. Nem kell kisütni. Inkább süsd ki a fejedből ezt a gondolatot, hogy az akkumulátorral bármit is kezdjél. Alapban furcsa, hogy aki ennyire nem ért a mobilokhoz, minek kapott csúcs készüléket egyáltalán. Én az ajándékozó helyében egy egyszerűbb készüléket adtam volna, ami neked való.
2015. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akku karbantartás formázásnál ne hallgass senkire. Hagyd rajta 12 órát a töltőn úgy, hogy ki van kapcsolva a telefon és majd csak utána szedd le amikor letelt a 12 óra. Majd merítsd le 20 %ig. És utána megint tedd fel a töltő re. Majd amikor megint lemerült. Tedd fel újra. Had töltsön fel 100 %ra. Majd merítsd 5 % ra és újra fel. Ha így használod jó lesz 4 5 évig az akkumulátorod. Tapasztaltam. Van egy másik telefonom is majdnem 6 éves. És még 70 % os benne az akkumulátor. Mindegy hogy milyen típus. A lithium ion akkuk is be tudnak kritályosodni. Ha nem használod ki őket padlóig akkor tönkre mennek.
2016. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MancsWolf ***** válasza:
2 baj van. Hiába hagyod rajta 12 óráig, feltöltés után az elektronika lekapcsolja a töltést. Második gond hogy li-ion akksi 20 és 80% között érzi jól magát, ez alá mehetsz de nem érdemes. Valójában mondjuk a 0% az 10% de itt már akksi nem engedi bekapcsolni a telót ( mélykisülés elleni védelem. ) Amúgy nekem is s6 edge van. Újkora óta se jobb se rosszabb nem lett az akksi. Szóval bűvészkedhetsz bármit, úgyis a töltőelektronika szabályoz mindent úgy ahogy neki jó, mert ezekben az akksikban van ellentétben a régi nimh aksikkal amiben nem volt ( azokat valóban formázni lellett).
2017. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!