Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenei fájlok rendszerezése...

Zenei fájlok rendszerezése android telón hogyan?

Figyelt kérdés

HTC telefonom van androidos, és elég sok dalt töltök rá és a bluetooth hangszóróval hallgatom. Eddig oké, de én hiába teszem az általam elnevezett mappába előadó szerint, a telóm szétpakolja mappákba, mert felismeri az előadót, az albumot, stb. és ma is a karácsonyi daloknak csinált 20 külön mappát, 1 mappában 1 vagy 2 dal, így nagyon zavaró dalokat keresni.

60 dal 45 mappában van, holott én csak max. 10 mappát hoznék létre.

Ha műfajok szerint keresek dal, akkor végleg elveszek, mert fel sem ismerem hogy melyik dal hol van. Zeneszám szerinti elrendezés sem jön be, mert akkor ömlesztve vannak a dalok.


Nem lehet valahogy kikapcsolni, hogy a telóm ne rendszerezze helyettem???

Esetleg fájlkezelő kellene? Total Commanderrel létre tudnák hozni ÉN mappákat és ÉN rendszerezhetném???


Eddig zeneszámokat nem tudtam áthelyezni más mappákba.

Egy fájlkezelővel úgy tudnék helyezni fájlokat ide-oda a telómon, mint a pc-n?


2015. dec. 19. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy ezek a buzzii androidos lejátszók vagy az mp3 metaadatok vagy a fájlnevek alapján kezelik a számokat vagy éppen ahogy rájuk jön és néha gyilkosan öntörvényű gennyrakás benyomását keltik :) Én részemről a MIUI lejátszóval elvagyok, az a mappákat korrekten kezeli, de a mappán belül már megintcsak a metaadatok alapján rendez. Szóval szedj 1-2 lejátszót és próbálgasd őket. Pl. nálam az MX Player korekten kezeli a mappákat és azon belül a fájlnév alapján rendez.
2015. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a VLC player-t ajánlanám neked.

Van benne mappa nézet, kiválóan kezeli a mappákat.(természetesen az SD kártyát is látja)

Lényegében minden audio és video formátumot támogat.

Én ezt használom zene lejátszáshoz is.

Próbáld ki.

2015. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!