Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szervízbe viszem a telefono...

Ha szervízbe viszem a telefonomat, bunkóság lenne?

Figyelt kérdés

Megmondani, hogy karcmentesen kérem vissza? Elég allergiás vagyok ezekre, még csak a szőlőzsíromat is zsepibe tekerve teszem be a táskámba, nehogy megkarcolódjon a kupakja.

Nagyon nem szeretném, hogy valami felületi sérüléssel kapjam majd vissza.



2015. dec. 20. 11:35
 1/10 anonim válasza:
Te tuti hogy nem fogazol :)
2015. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Nem szokásom, viszont egy összetört telefonért már harapnék is.
2015. dec. 20. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a felfogással, szokással inkább neked volna szervizre szükséged!
2015. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy kis karcfóbia orvosi segítséget igényelne. Vannak ütött-kopott tárgyaim is, azokat is ugyanúgy szeretem, de ha már lehet, akkor megpróbálom a karcmentes időszakot a legtovább kihúzni. Vagy ha a harapós dologra gondolsz, azt meg viccnek szántam.

Most nézem, hosszú i-vel írtam szervizt, kicsit félrenyomtam.

2015. dec. 20. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szólhatsz, aztán vagy figyelmbe veszik vagy nem.. van 1-2 kókányolós "hivatalos" szerviz,a amikről már olvastam hogy mennyire minősíthetetlen munkát végeznek.
2015. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szirty ***** válasza:

Nem hiszem hogy bunkóság ha akkor amikor odaadod nekik teljesen karcmentes.


Nyomatékosan fel kell hívni a figyelmet arra, hogy pontosan ilyen állapotban kéred vissza. Akár írásba is foglalhatod.

Mert mi van akkor, ha elmondod a készüléket átvevő alkalmazottnak ezt, de a szervizes aki ténylegesen javítja már semmit nem tud erről az intelemről? Azután amikor átveszed karcosan aki átadja neked az már egy harmadik személy, aki még inkább semmit nem tud a háklidról.

Szóval ilyesmire lehet számítani azért.


Nem hiszem hogy durva kérés lenne hogy ugyanúgy kapd vissza (persze megjavítva) ahogyan átadtad.

Biztos csodálkoznak majd kissé, de hogy mit gondolnak azzal nem kell törődnöd szerintem.

2015. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

#6

Köszönöm a válaszaitokat! Még úgysincs kinézve, hogy hova vigyem, de majd figyelembe veszem a véleményeket az adott helyről. Meg megfogadom amit írtál 6-os, hogy írjak róla papírt. Aztán még ott a remény, hogy ha visszaállítom a gyári beállításokat, az is segíthet a gondomon és nem is szükséges a szervizelés. De ebben nem igazán hiszek. Amúgy a rezgéssel vannak gondjaim, egyik napról a másikra jelentősen lecsökkent az ereje, olyan mintha be lenne ragadva és nem tudna rendesen rezegni.

Mégegyszer köszi.

2015. dec. 20. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem LG telefon? Mert ott állítható az erősség
2015. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Ráhibáztál, LG. Hiába állítom amúgy kicsiről nagyra, nagyra kicsire az erősséget, nem javul semmit se a helyzet. Épphogy észrevenni egyáltalán, hogy rezeg. Tuti kezd benne meghalni az kis rezgőmotor vagy mi az.
2015. dec. 20. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor te add be személyesen a Váci úti szervizbe..amúgy az LG-nek korrekt a szervize, nem fogják szétbarmolni, főleg ha szólsz is, hogy félted a kütyüt.
2015. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!