Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Asus zenfone 2 551ml 1 sim...

Pacak kérdése:

Asus zenfone 2 551ml 1 sim kartya slot hibasan mukodik? Behelyezem a sim kartyat es nem ismeri be jobban be kell nyomni h erzekelje.

Figyelt kérdés
Van vlkinek otlete mi lehet a gond? 2 honapos telefon 1 szer vettem ki a sim kartyat masodszorra mar nemmukodik rendesen.
2015. dec. 20. 15:04
 1/2 anonim válasza:

ha nem erintkezo hibas, tehat mondjuk folyadek folyt bele es korrodalodott, akkor egy resetet probalhatsz, csak ments elotte mindent el, hatha szoftveres hiba.


[link]

2015. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
folyadek nem folyt bele.leesett de azutan mukodott ameddig kivettem a sim kartyat es mikor visszahelyeztem mar nem ismerte be csak akkor ha megmozgattam de az is altalaban csak nehany percig. lehet az utestol leeht baja? nem esett nagyot ezert erdeklodok itt
2016. jan. 27. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!