Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek...

Milyen mobiltelefont vegyek 150. 000 Ft körül?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnek venni. iPhonet nem fogok venni, 4 em régebben volt, nem voltam megelégedve vele. Telefon oknál az androidot jobban preferálóm. 150 ezer forint körül szeretnek vásárolni, de nem igazán vagyok otthon e témában. Ti milyet ajánlatok ? Akar windowsos is lehet, még sohasem volt olyanom. Ezeket szeretnem ha tudna: kiváló kamera, hosszú ideig bírja az akkumulátora, nagyon szép kijelző, friss legyen a telefon(mert azok sokáig vannak támogatva)Ezek nem annyira fontosak, de plusz pontok ha vannak, ujjlenyomat olvasó, vízállósag, jó hangszóró, nem Samsung.

Válaszotokat előre is köszönőm. :)



2015. dec. 21. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nexus 6,Nexus 5X,Motorola Moto X Play,Motorola Moto X Style,LG G4,Huawei P8,Honor 7,HTC One M9,Huawei Mate 7,HTC One A9,Oneplus X,Huawei Mate S,Oneplus Two.
2015. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár ujjlenyomat olvasója nincs, de az LG G4 nagyon szuper, kamerája pedig az egyik legjobb.
2015. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az LG G4 az emagon most -40.000 ft-vel van leakciózva, és úgy pont 150.000 Ft. Szerintem az idei év egyik legjobban sikerült telefonja.
2015. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LG G4 lenne a legjobb döntés.
2015. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Lg G4 lett végül. :)
2015. dec. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!