Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor van arany színű...

Most akkor van arany színű (és milyen) a Huawei P8 Lite- típusú telefonból?

Figyelt kérdés

már napok óta guglizgatok és k.vára felb.szott hogy sehol értelmes információt vagy képet nem kapok... a P8-asból az arany színű nagyon tetszik nekem, aminek a hátlapján a tetején fehér csík van...na ugyanilyet szeretnék P8 Lite-ból és ha beírom a gugliba h "p8 lite gold" ki is hozza azt a képet...

DE érdekes módon több oldalon is ahonnan lehet ilyen telefont rendelni csak olyat látok (vagy harmadik félét) ami arany színű ugyan, de a hátlapja tetejét undorító fekete csík díszíti...

és a legnagyobb VICC az egészben, hogy a huawei hivatalos honlapján a P8 Lite-ból NINCS IS ARANY.... elvileg. leírva.

gyakorlatilag meg csomó helyen lehet ilyet venni. akkor ez most hogy van? valaki könyörgök aki ezek között dolgozik világosítson fel ^^



2015. dec. 21. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
P8 Liteból csak fekete , és fehér van
2015. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mobilcorner.hu oldalon van arany színű némi felárért. Egyebként gyönyörű!
2016. jan. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi azóta van egy arany p8lite-om és a tetején a csík is arany :D én lepődtem meg legjobban, de imádom azóta is
2016. jan. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!