Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Hozzáértők segítsége...

HELP! Hozzáértők segítsége kellene. Galaxy S3 a jobb telefon, vagy a Huawei Ascend P6?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? Nem tudok dönteni... :/

2013. okt. 16. 23:08
 1/6 Konzol94 ***** válasza:

A 2Gb memória mindenképp jobb. Mondjuk én személy szerint nem bízom a Huawei eszközökben. Illetve otthon is több lehetőségem van ki használni a Samsung szoftvereket, mint allshare play (pl. tv-n DLNA kapcsolattal közvetlenül tudok filmet lejátszani).

Attól függ mire kell. Nekem S3mam van, bevallom őszintén kevés a 830Mb RAM. Note 2ben van már kb. 1,7Gb azzal nincs is memória probléma. Amúgy minden ok az s3mal. A RAM dolgot 1-2 napos újraindítàssal oldottam meg. Illetve gyakran ürítem a memóriát a már nem használatos programoktòl. Ennyi tapasztalatom van róla február óta.

2013. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, azt elfelejtettem, hogy az lte-re gondoltam s3-ban, abban 2 gb ram van ha jol tudom. :) Igy?
2013. okt. 17. 17:50
 3/6 A kérdező kommentje:
En is inkabb a samsungban bizok, csak a huawei p6-nak csabito a kinezete,a premium anyagosszetetele, valamint az 5 mp-s elolapi kameraja. De mas nemigazan. Szoval valszeg s3 lesz belole, de azert varom a tovabbi velemenyeket. Habar lg l3 utan szerintem barmelyiktol elajulok. :D
2013. okt. 17. 17:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent csaj vagyok, de imadok jatszani, stb. Szoval elkelne egy hardverileg eros telo. :D
2013. okt. 17. 18:30
 5/6 Konzol94 ***** válasza:

Én is LTE-t akartam, csak aznap amikor mentem érte nem volt raktáron. :/

Hát van pár csábító specifikáció a Huaweiben. De már csak a zárt hátsó fedél és külső Micro sd és sim tartó miatt sem venném meg. A HTC-t is emiatt kerülöm. (Nomeg haverom htc one+ telefonja csak úgy izzott egy stabilitás teszt alatt 69-65fokon, miközben az s3mam 42-45 fok között mozgott a teszt során.)

Illetve a Samsung szoftverek mellett még említendők a rengeteg mozgási funkciója az S3ban. Én ezekhez is hozzá szoktam.

2013. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) Valoszinuleg S3 lesz belole. :D
2013. okt. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!