Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy iPhone 6?

$zabivok32 kérdése:

IPhone 5s vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iphone 5s vagy 6-ot érdemes venni?Szerintem az 5s szebb és magam szerint az 5s és a 6 között nem változott létfontosságú változás.

Ez inkább a pénzbe üt bele,az 5s olcsóbb,szebb de a 6 mivel lenne jobb?



#iPhone #5svs6
2015. dec. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok mindenben.

Én az 5s-t már csak a kijelző mérete miatt nem venném meg, mivel nagyon kicsi. A 6-é sem a legnagyobb, sőt nekem határeset, mivel az is csak 4,7".

2015. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az 5S jobb! Nekem az van és meg vagyok vele elégedve! Igazából nagyon túlárazott mindkét készülék, de a 6 nem ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül! (Mondjuk eggyik készülék sem ér annyit amennyiért árulják.) De igazából te tudod, amelyik jobban tetszik azt vedd! Nem kell mindig a legújabb, ha csak nem felvágni kell! De szerintem az szánalmas, volt Samsung Galaxy S3, és Nokia Lumia 620 készülékem is és mindegyikkel elégedett voltam. :D Remélem segítettem, boldog Karácsonyt. :)
2015. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!