Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom megnézni hogy az...

Mocskospocok kérdése:

Honnan tudom megnézni hogy az LG G2 telefonom független-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az hogy van-e valami módja annak hogy megtudom független-e a telefonom.


Nyilván a másik sim kártyát belepróbálom "trükkön kívül" az a baj hogy a családba mindenki vodafone-os és mindenkinek még a régi "nagy sim kártyája van" kivéve engem, de nekem az eredetiből csíptek le hogy beleférjen a g2-be.


Láttam sony-nál talán meg Samsungnál egy kódot amit a tárcsázóba beírok és akkor ki kell hogy dobja. De nyilván típusonként változik.


Tehát nem találtam az interneten rá megoldást hol ott ígérik hogy van rá.

Akinek esetleg hasonló készüléke van kérem írjon. Köszönöm szépen a segítséget előre is, és kellemes ünnepeket mindenkinek! :)



2015. dec. 22. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is G2 van..de megfogtál..megnéztem a -beállítások-hálózatok-internetmegosztás és hálózatok-mobilhálózatok opciókat, de nemigazán talátam utalást...valamit rosszulkeresek, mert az egyszeűbb samsungomon megnézhető...


ahol vetted, ott megnézik, vagy egyből megmondják...illetve vidd be egy gsm boltba, és kérdzd meg...


még van egy lehetőség, hogy a:csillag-kettőskereszt-nullahat-kettőskereszt köz nélkül, hívás, és megkapod az IMEI számod...erre rákeresel a gúglin..ott kiderül(het)


ennyire futja nekem..

nekem eladáskor függetlent adtak, az is.


szóval egy gsm boltban megoldják pár pillanat alatt.

2015. dec. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tarcsazoba usd be 2945#*802# majd potyogd vegig a zarakat. ha egy helyre is tudnal be irni kodot, akkor fuggo. ha sehova nem enged irni semmit,csak egy gomb van,hogy "torol" akkor fuggetlen.
2015. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!


Igen csak törlés van, akkor független. De a Gsm boltos ötletre se gondoltam.


Köszönöm még1x :)

2015. dec. 24. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!