Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezért fizetni kell? Vagy...

I love my bmx kérdése:

Ezért fizetni kell? Vagy ingyenes?

Figyelt kérdés
Egy napja vettem egy új telefont,de sajna nem volt rajta flash player.Most találtam a google play áruházban egy Photon Browser nevű alkalmazást és működik is rajta a flash player,de félek hogy ez fizetős...ha valaki tud ez alkalmazásrol valamit akkor legyenszives válaszolni

2015. dec. 22. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Töltse Photon Flash Player & Browser 5.0 APK ingyen

Ingyenes Kommunikációs App által Appsverse, Inc.

2015. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baszkki a fizetős appok esetén látod a Play-on, hogy mibe kerül, el se lehet nagyon tévesztetni. Ha fixen pénzes, vagyis nincs ingyenes verziója, akkor le se tudod szedni a fizetési procedúra nélkül, Mégis mit gondosz, reszketgetsz otthon a sarokban és egyszer csak hoz a postás egy végrehajtási felszólítást? Le tudtad tölteni? Kellett fizetned?
2015. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Baszkki"" mikor szedtem le playrol akkor nem volt ott semmi hogy fizetni kell érte...de mikor megnyitottam az alkalmazázt akkor be adott egy olyan appt amiért fizetni kell..nos ettől függetlenül hogy azt az appt nem vettem meg birom a flahst használni..("nem reszketek a sarokban,ha fizetni kell érte kifizetem azon ne múljon")


De lényeg a lényeg kösz a választ!

2015. dec. 23. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!