Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphpne 5s gyorsan merül új...

Iphpne 5s gyorsan merül új akkuval is, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ios 9.2,minden alkalmazast leallitottam fenyero minimumon van az akku par napos. semmi nem megy feleslegesen. Mi okozhatja a gyors merulest?

2015. dec. 23. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállítást.
2015. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
"Gyári", vagy utángyártott akksi?
2015. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval akkor. Te egymagában nem tudsz iphone akksit cserélni tehát azt neked szervízben cserélték ki. Ha ott cserélték, be kell menned és érvényesíteni mert ugye arra vállalnak garanciát ha selejtes az akksi. Ha te csináltad meg valamilyen úton módon saját magad cserélted akkor meg nem kell csodálkozni. Ez nem xifeng mizu ilyesmi telefon hogy az akksit csak úgy lehessen benne cserélni.

Hívd fel a szervizeseket. És ennyi. Megoldják.

2015. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ios 9 szerintem sok az 5S-nek.
2015. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még a 4s-en is megy, na szerintem pedig annak sok már de nem az 5snek.
2015. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanezzel a problémával küzdök sikerült megoldást találni és ha igen hogyan??

2016. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy gyorsan merül? Én Alcatel butatelefonról váltottam nemrég, amit 10-12 naponta kellett töltenem. Az iPhone 5S-emet 2-3 naponta kell tölteni. Igaz, hogy netezésre csak metrón/villamoson használom, akkor is messenger/email/facebook célokra. Telefonálni keveset telefonálok (átlag 5 perc/nap).
2016. márc. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!