Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP - Mi lehet a...

Sony Xperia SP - Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy ilyen telefont, és mikor bekapcsolom, egy nő beszél, és ahova rámutatok az ujjammal, kijelöl sárgán, és elmondja az információit, de nem tudom hogy kell ezt kikapcsolni, mert így feloldani se tudom.

2015. dec. 21. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Beállítások --> Kisegítő lehetőségek --> TalkBack( vagy valami ilyesmi )

Ezt az opciót kellene kikapcsolni. Ha nem tudsz belépni sehogy sem a beállításokba, akkor hard reset, amivel minden beállítás alapértelmezetté áll.


1. Vedd ki az SD kártyát, biztonsági okok miatt, ha nincs akkor lényegtelen.



(Hangerő gombokkal fogsz tudni navigálni, az érintőképernyő ilyenkor nem működik.)

2.Kapcsold ki a telefont.


3.Tartsd lenyomva a hangerő fel+le+bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik egy menü.


4.Elvileg itt ki kell válaszd, azt hogy Recovery.


5.wide data/factory reset. Ezt jelöld ki, és a bekapcsoló gombbal tudsz rámenni.


6.Utána válaszd ki a Yes -- delete all user data opciót.


7.Miután végzett, válaszd ki a reboot system now opciót.


Utána elméletileg az egész telefon visszaáll alapértelmezettre, és vígan használhatod.

2015. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. dec. 26. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!