Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kemprogram blokkolasa?

Kemprogram blokkolasa?

Figyelt kérdés
Valaki figyeli a telefonomat, egy bizonyos program segitsegevel. Telefonszam alapjan, amikor a wifihez kapcsolodok, adatokat tolt le, hogy milyen applikaciot, stb. hasznalok. Ezt lehet valahogy blokkolni?

2015. dec. 24. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te honnan gondolod, tudod?
2015. dec. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kódold le a wifit és állítsd be a rajta, hogy akárki ne tudjon rá/rád kapcsolódni.
2015. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, h tudom, hiszen elmondta. A volt baratom nezi h mit csinalok. Sajnos alberletben vagyok, ahol kozponti wifi van, nem tudom csak ugy allitgatni sajnos. Annyit tudtam meg tole, hogy telefonszam alapjan tudja nezni, amikor wifire kapcsolodok, hogy mikor milyen progamot hasznalok a telefonomon... Akkor igy eselyem sincs letiltani??
2015. dec. 24. 01:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
jajj istenem...te meg mondd neki, hogyha nem fejezi be, akkor feljelented...szerintem csak kamuzik...de mondjuk ha elmondanád milyen telefonod van és milyen programok vannak rajta, akkor lehet, hogy még segíteni is tudnánk...wifihez nincs semmi köze a dolognak...azon kívül, hogy neten keresztül próbálkozik...biztos van fenn valami képernyő streamelő alkalmazás, oszt annyi...
2015. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!