Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál súlyos hiba?

Androidos telefonnál súlyos hiba?

Figyelt kérdés
Huawei Ascend G620S telefonomnál pár napja jelentkezett "az alkalmazás sajnos leállt" hiba, alap alkalmazásoknál, mint a beállítások, zene, fájlkezelő stb., de nem a használatuk közben, egyszerűen nem nyitotta meg őket. Aztán egyre több alkalmazás megnyitásakor jelentkezett, míg végül tegnap azt az üzenetet írta, hogy az "com.android.systemui leállt" (nem biztos, hogy szó szerint így volt), eltűnt a háttér, ha rányomtam az okéra, akkor újra kidobta ezt az üzenetet, nem tudtam semmit se csinálni vele, csak a power gombot hosszan nyomva újraindítani. Akkor viszont a Huawei Ascend kijelzőnél leállt, nem ment tovább, nem kapcsolt be. Probáltam párszor ugyanígy újraindítani, sokadszorra bekapcsolt, de jöttek újra a hibaüzenetek. Power gombbal és volume up-pal factory resetet csináltam, újraindítottam, ugyanúgy nem kapcsolt be. Sokszori újraindítás után sikerült belépnem, gyári visszaállítást csinálni, mielőtt jöttek volna a hibaüzenetek, de semmi változás. Most be tudtam nagy sokára kapcsolni, de alap alkalmazásoknál kapom a hibaüzeneteket, egyből, ha csak meg akarom nyitni. Minden telepített alkalmazás le lett törölve, sd kártyát kivettem, nem tudom mit tehetnék... Egyelőre a "com.android.systemui" üzenetet nem kapom már, de szerintem csak idő kérdése. A telefon nem rootolt, illetve nincs még fél éves. Ahol vettem, oda már leadni nem tudtam, mert nem abban a városban tartózkodom az ünnepek alatt, esetleg van még valami, amit meg tudnék próbálni annak az érdekében, hogy helyre rakjam a telefont? Mi lehet a baj? Kétségbe vagyok esve, kérlek, segítsetek!

2015. dec. 24. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem csak alap alkalmazásoknál kapok hibaüzenetet, de azt is kiírja, hogy maga a Huawei kezdőlap leállt. A telefonom jelenleg használhatatlan :(
2015. dec. 24. 12:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Az még semmi, az enyémet figyeld: [link]

Sőt nekem már azt is írta hogy "az android rendszeralkalmazás leállt", meg hogy "az alcatel launcher alkalmazás leállt". De nekem a gyári beállítások vissza állítása segített.

2015. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt az üzenetet is kaptam már. Én hiába állítom vissza a gyári beállításokat, nem segít...
2015. dec. 24. 12:59
 4/4 anonim válasza:
Sajnos vírusos lett a telefonod arra nincs megoldás és z tényleg súlyos hiba!
2015. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!