Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami baja a telefonomn...

Lehet valami baja a telefonomnak? Segítség, nagyon zavar!

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk telefont és azt mondák, merítsem le 6-7%-ra és 14 órát töltsem utána. Lemerítettem és éjjel háromnegyed háromkor feltettem töltőre. A töltő lötyögött benne, de nem nagyon mertem feszengetni, meg beleerőltetni (eléggé féltem..). Reggel háromnegyed nyolckor ment ki tesóm és mondta, hogy nem érzékelte a töltőt (gondolom akkor nem dugtam bele teljesen)... De akkor már 100%-on volt. Utána nem sokkal később anyum hívott felvettem és utána ött apa, hogy megint kicsúszott.. gondolom meghúztam mikro felvettem a telefont. És most meg behozatták velem mert útban volt a konyhában. Lehet valami baja hoyg ennyiszer ki lett húzva és ne mtöltöm 14 órát? Nem udom mikor csúszhatott ki éjjel.. Egyáltalán minek kell addig rajtahagyni? Légyszi segítsetek, eléggé zavar..

2015. dec. 24. 12:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát most a szobámban töltöm. Most akkro meddig töltsem? ameddig eredetileg kellett volna, mintha ki se húzódott volna, vagy +1 óra vagy mi?
2015. dec. 24. 12:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Természetesen semmi baja. Addig töltsd ameddig nem lesz 100%-on az akksi.

2015. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol vetted, de nem merítünk, hanem töltünk, amikor tölteni akarjuk, és ameddig be nem fejezi a telefon a töltést.

Ha új a telefon, nem szabadna lötyögni a töltőnek.

2015. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!