Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt írja ki a telefonom (a...

Minekkelnév kérdése:

Ezt írja ki a telefonom (a sim/ruim a hálózat által lezárva . Nem áll rendelkezésre szolgáltatás ) ha valakit felakarok hívni ezt írja ki (Mobilhálózat nem áll rendelkezésre ). Hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nem kártya független és más sim kártyát is raktam bele amit nem kellet volna mert régi sim kártyát találtam és meg akartam nézni hogy még meg van-e a szám és nem volta rajta semmilyen szolgáltató és azt hittem hogy t-mobilos .

2015. dec. 24. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a szomorú helyzet,hogy a szolgáltató által le lett tiltva a telefon.Valami nagyon-nagyon nyomós ok miatt.
2015. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom és leírtam hogy miért mert más szolgáltatónak a sim kártyáját raktam bele de ahogy írtam nem voltam a tudatába hogy melyik szolgáltatóé a sim mert régi volt és nem volt rajta semmit és most mit kéne csinálnom vagy már nem lehet semmit csinálnom?
2015. dec. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!