Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Alsó kategoriás Nokia vs csúcskategoriás Android?

2015. dec. 24. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Ez sokmindentől függ, de igy semilyen konkrét példa nélkül én az Androidot mondanám. Sőt ha iPhone és Android között kéna választanad akkor is az Androidot mondanám. Szerintem sokkal sokoldalúbb lehet egy Android. Meg nagyon sok esetben az iPhone-nál a nevet fizeted meg nem pedig magát a telefont. Okés hogy egy csonka alma van a telefonod hátulján, de szerintem nem éri meg. Szova sok esetben: Android
2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez sokmindentől függ, de igy semilyen konkrét példa nélkül én az Androidot mondanám. Sőt ha iPhone és Android között kéna választanad akkor is az Androidot mondanám. Szerintem sokkal sokoldalúbb lehet egy Android. Meg nagyon sok esetben az iPhone-nál a nevet fizeted meg nem pedig magát a telefont. Okés hogy egy csonka alma van a telefonod hátulján, de szerintem nem éri meg. Szoval sok esetben: Android
2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mik ezek a tagek??XDDD
2015. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit keres itt a prosti kulcsszó?:D amugy nekem lumia 640 telóm van és nagyon sz.r netezés szempontjából. Inkább az androidra szavazok én is.
2015. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!