Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam karácsonyra egy mobilte...

Kaptam karácsonyra egy mobiltelefont. Mit kezdjek vele mire való?

Figyelt kérdés

[link]

Gyárifüggetlen mobiltelefon is egyben.

Barátaim nincsenek se telefonálni se chatelni nem használnám olvasni nem szeretek e-booknak nem használnám-

Filmet laptopon nézek de nem konvertálgatom hogy rátegyem.

Jó néha elmegyek az MP3-asom helyett használhatnám de van 3db új idei mp3 lejátszóm tehát annak sem lenne haszna. Kamerája 5 megapixel. Van külön handycamom és fényképezőgépem így arra annak sem lenne haszna.

Játszani nem szeretek nem indoklom miért.

Néha napján kiteszek egy egy kérdést gyk-ra és evvel kimerítettem az internet szükségletem.

Volt nekem régen huawei mp7-em zenét hallgattam rajta telefonálni nem lehetett és emailokat nézegettem. Akkor még jártam iskolába és építészeti OKJ és ott hasznát vettem mert volt tervező program rá és számológép.

De most nincs kilátásba újabb iskola.

Ennyit rólam.

Mire való a link alatt található eszköz? Huawei T1 821L

Illetve rosszul fogalmaztam: mivel tudnám kihasználni ezt az eszközt?

Mert magányos is vagyok és unatkozom is. Főleg így ünnepekkor!



2015. dec. 24. 20:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
75%
dobd ki a p.icsába!!
2015. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
-_- jogos.
2015. dec. 24. 20:34
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Verd a falhoz, vagy add el.
2015. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem telefon. TABLET. Illene ennyit tudni.
2015. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

3 hete vagyok Huawei MediaPad T1 8.0 PRO tulajdonos és semmi gondom nincs vele!

Nem lassú, nem laggol, nem fagy le, erős az akksija (3 napot bír 1 töltéssel)!!!

Kamera képminősége nem a legjobb, nincs vakuja és beépített rádiót sem tartalmaz ugyan, de ezek ellenére az egyik LEGJOBB TABLET!!!

Én maximálisan megvagyok vele elégedve!

2015. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 mit csinálsz ezen a gépen? HA nem titok...
2015. dec. 24. 23:04
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem titok!

Telefonálok, zenét hallgatok, videózok, fényképezkedek vele, játszok, néha GPS-ként is alkalmazom.

2015. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy gyanúm...te most dicsexel? Ugyanis ez egy nagyon jó telefon/tablet, irigykedve olvastam az adatlapot...


Akiírásból látni,hogy összeszedett ember vagy, csak most egy picinykét magad alatt.ez elmúlik, főleg, ha már januárt írunk..akkor pik-pak itt a nyár, és hurrá!..

Szóval azt javaslom, tedd el a foókba, és éld az életed. hamarosan szükséged lesz rá meglátod...neked meg van az a nagy előnyöd, hogy nincsenek görcsös elvárásaid a cuccal szemben(akár dicsekedhetsz is vele)

Amikor kaptam egy simogatós telefont, és sem tudtam, mit is lehet vele kezdeni...aztán hetek, hónapok múlva már élveztem a sokoldalú tudását, mondhatni nélkülözhetetlen lett..

Azt mondod, nincs kilátásban újabb iskola, magányos vagy, és ennek összes következménye...

Nos, ezt csak hiszed...süket dumának tűnik, de az idő neked dolgozik, főleg, ha kedvedrevaló munkád van.


Akitől kaptad ezt a kütyüt, azt becsüld meg, mert (nagyon)jót akart.

2015. dec. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarba nem árulják ezt? Amugy mennyiért adnád el? Irhatsz.
2015. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Dehogynem árulják itthon!

A MediaMarkt áruházban 60k!

Lehet kapni mobilszolgáltatóknál is!

2015. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!