Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy bármilyen szolgáltatótól...

No1 Pityesz kérdése:

Egy bármilyen szolgáltatótól függő LG G3 telefont, miképp lehet úgy flash-elni, hogy eltűnjenek belőle az adott szolgáltató specialitásai?

Figyelt kérdés

A történetem egyszerű! Úgy gondoltam ismerem már a fortélyait az okostelefonok firmware cseréjének, persze root-olás nélkül! A legutóbbi telefonomnál (Samsung S4) egyszerűen is ment! A tetszetős gyári szoftot letöltöttem, az adott programmal felflashheltem és élvezhettem a szolgáltató által erőltetett betöltőkép és alkalmazásmentes droidot!

Most megingottam eme tapasztalt tudásomban! Az LG-nél már nem tűnik ilyen egyszerűnek! Eleve nincs egy rendbe szedett online firmware tára! Innen - onnan lehet összeszedegetni különféle szoft.-okat, majd külön magyarázatot hozzá, hogy mit jelent a számozása. Ezekkel még megbirkózik az ember! A "hoppá" nálam ott jött, mikor már vagy 5 féle firmware-t pakoltam fel rá (köztük olyat is, amire azt is írták, hogy gyári független) és mégis ugyan úgy megmaradtak rajta a szolgáltató ismérvei. (betöltő animáció és appok)

Tehát ebben szeretnék segítséget kérni! Miként tudnék felülkerekedni a problémán?



#LG G3 Flash #LG G3 gyári firmware #LG G3 gyári helyzetbe állítás
2015. dec. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele.

Van ami nem írható memóriába van mentve.

Arra nincs szoftver.

2015. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam, de szerintem nem ilyen egyszerű! Ugyanis a fáljrendszer gyökér mappa system/media könyvtárban a "boot " és a "shotdown" animációt tartalmazó zip csomagolt fájl megtalálható. Ezek rootolás után kedved szerint variálhatóak!

( Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=wpvualszjhs )


Root-tal ugye nem szeretnék élni, de ebből következtetek, hogy ezek átírhatóak! Én arra gondoltam. hogy talán csak rossz firmware-ekkel próbálkoztam, amik ugye tartalmazzák azokat, amiktől szeretnék megszabadulni!

2015. dec. 25. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Automatikusan átmásolja, ezért találod meg.
2015. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De vajon honnan??? Mondjuk a sim kártyát nem vettem ki, mikor csináltam. Lehet hozzá köze? Bár ezt szamárságnak tartom!
2015. dec. 26. 11:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg is volnék vele! Sikerült felülkerekednem! Nem értettem ezt az anomáliát amivel kezdetben találkoztam, de elértem amit akartam!


Köszönöm a segítséget a hozzászólóknak!

2016. jan. 2. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!