Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok fényképezni a...

Miért nem tudok fényképezni a telefonnal selfie boton keresztül?

Figyelt kérdés
Vettem barátnőmnek egy selfie botot. Az én telefonommal működik (Galaxy S2), de barátnőm telefonján ( Sony Xperia S) csak a hangerőt állítja. Kipróbáltam más telefonnal, és ott is ez a gond. Amugy ez egy bluetooth-os selfie bot. Mit lehetne tenni, hogy nála is működjön?

2015. dec. 24. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te megnyomod mindenféle bot nélkül a hangerő állító gombot a telefonodon fotó módban akkor is fog fotózni ;) nah az övé nem. Az nem csinál semmi mást mint hangerőt állít, ha tudjátok akkor állítsátok be a fotózást hangerő gombra ha nem akkor marad az önkioldó
2015. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így van, ez egy sima szoftveres különbség. valamelyik telefon tud exponálni a hangerőgombbal, a másik meg nem.


ezek a selfie botok úgy működnek, mint egy headset, amin szintén vannak hangerőállító gombok.

2015. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ha szoftveres, akkor mi van? Olyan szoftver kell ami alkalmassá teszi erre.

Szóval.

Tenni kell a telefonra egy olyan kamera alkalmazást, ami alkalmas erre a funkcióra. Például:

[link]

de van még sok ilyen, lehet keresgélni ezt csak azért linkeltem, mert ezt használom, lehet van jobb is.

2015. dec. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem olyan gondom van hogy alcatel onetouch pop c7-es telefonom van es csatlakozok a bottal a telefonra es elkezdi a hangerot alitani meg az alkalmazasokra kattintani de ugy hogy en nem nyomom meg..mit tehtek ez ellen?
2015. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!