Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti örülnétek ennek?

Ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

Igazából a szülinapom miatt jött fel a téma hogy kellene egy "megbizható" telefon (a régi csak gondolt egyet és kikapcsolt).

Most mennék 9-be ami "nagy" dolog, és ez egy "végleges" telefon lenne (a következőt már a saját fizetésemből venném.)

Én el is határoztam magamban hogy milyen készüléket szeretnék, milyen igényeim, elvárásaim lenének vele kapcsolatban. Én azt akartam hogy elsősorban erős legyen az akkumulátora, hogy ne kelljen minden nap feltöltenem. Másodsorban meg nagy legyen a férőhelye, mert elsősorban zenehalgatásra szánnám, és persze legyen rajta hangfelvevő meg ébresztő, meg persze ha telefon lehessen vele hivni. De kb. csak ennyi.

Na de a baj ott kezdődik hogy a szüleim szó szerint megleptek egy új készülékkel egy Nokia Lumia 520-al ami szerény véleményem szerint egy kalap sz*r. Semmire sem jó, és pont olyan dolgokban gyenge amikben én a leginkább szerettem volna...

Nem akartam hálatlan lenni ezért szélesen elvigyorogtam és nagyon örültem az új telefonomnak, de legbelül leginkább visszacsomagoltam volna a dobozba és szépen visszapostáztam volna oda ahonnan jött



2015. dec. 25. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az igényeidet szerintem kielégíti, zenehallgatás, hangfelvevő, ébresztő, telefon, oké akksiban nem olyan erős, de azért nem is kalap sz*r. Ki se próbáltad, és jössz ide panaszkodni. Igen, örülnék a TE KORODBAN ennek. Békélj meg a telefonnal. Ha majd lesz fizetésed, olyat veszel amilyet csak akarsz.
2015. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És tudtam hogy megint kifogok egy csapat trollt -.-" Ki probáltam de nem, semminek sem tesz eleget! Töltésre szánalmas 1 napot HA kibir, férőhelye is szükösön van, és persze ami egy telefonon alap dolog az itt hiányzik! Nem tudok belevitetni a számokba, hangfelvevő meg abszalut nincs rajta... Tényleg álom telefon
2015. dec. 25. 09:22
 3/12 anonim ***** válasza:
A korod miatt megbocsájtom a trollozást. SD kártyával tudod bővíteni, hangfelvevőt pedig töltsd le mert az egy külön app. De többet nem trollkodok, mondd el a szüleidnek, hogy nem örülsz az ajándéknak, és kész, legyél őszinte. Nem ők gyártották, és csak örömet akartak szerezni.
2015. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én se értem a panaszt, amire kell, arra jo. a lenyeg, hogy én orulnék :)
2015. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem korrekt volt a kérdés, a kérdező leírta, hogy ő nem szeretne hálátlan lenni, de én nagyonis megértem a problémáját. lehet, hogy funkcionálisan tudja azt, ami kell, viszont ahogy írja, kevés az üzemideje, és mivel elég régi már hardveresen is, így lassú, és ez csak rosszabb lesz, tehát igen, ezzel nem lehetne már kihúzni 3-4 évet(ha csak idő közben nem kezd el diákmunkázni).


szóval a kérdésre válasz, persze örülnék neki, de azért nem maradéktalanul. visszacsinálni meg sajnos már nem lehet. azt kellett volna csinálni, hogy megkérdeznek, milyet választanál x összegből, és akkor meglenne a megfelelő. hasonló árkategóriában vannak az utódai is az 520-nak, csak sokkal frissebbek, szóval ha mondjuk legalább egy 530-at vettek volna, már biztos jobban jártál volna.

2015. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig hálátlan kis féreg vagy. Régen az ilyet még lapáttal hajkurászták végig az utcán, ma meg a seggét is kinyálják...
2015. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Két éve használok ilyen készüléket és mindazt tudja ami az elvárásaid között szerepel. Ami nincs rajta alapból, azt letöltheted az áruházból. Zenét hallgatok rajta, filmet nézek, stb. Alap, hogy az okostelefonok aksija nem erőmű.

Én meg vagyok elégedve vele.

Az eszedbe sem jut, hogy a szüleid nem engedhetik meg maguknak, hogy csilivili több száz ezres telefont vegyenek? Talán a pár tízezrest sem?

A kisfiam elment nyáron dolgozni és abból vett magának készüléket. Egy 530-ast, mert akkor már látta, hogy mit kell gürizni egy telefon áráért.

2015. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beírod az áruházba ,hogy "hangrögzitő" és letöltöd.
2015. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Semmire sem jó, és pont olyan dolgokban gyenge amikben én a leginkább szerettem volna..."

Hogy lehet egy telefon gyenge ébresztésben hangfelvevében neg azokból amit felsoroltál?

2015. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt. Ez a telefon már 2013-ban sem volt valami nagy durranás, amikor megjelent. Ráadásul ott van a Lumia 435, dupla ennyi RAM-mal, olcsóbban... Viszont kétlem hogy ez lenne az utolsó telefon amit kaptál, én 25 vagyok, most mégis anyám vett nekem telefont.
2015. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!