Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek ennek az ajándékn...

Ti örülnétek ennek az ajándéknak osztálytárstól?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a mikulásozás, és én 'szerencsémre' fiút húztam lány létemre. Semmi ötletem nem volt mit vehetnék neki. Régebb megbeszéltük az árat, és hogy legyen valamilyen tárgy is.

Na most nem tudom mit tudna csinálni egy fiú egy mikulásos gyertyatartóval vagy zenélő angyalkával így gondoltam veszek neki egy üveg szépen becsomagolt bort, és mellé sok édességet, úgyis piás a gyerek.

Szerintetek jó?


2015. nov. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
király lenne, suli után közös meginnánk a haverokkal és veled :DDDD
2015. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha alkesz lennnék jó lenne.

Pénznek vagy egy felesnek jobba örülnék + csokinak.

2015. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szépen csomagolt, minőségi bornak mindenki örül.
2015. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék. Viszont azt meg kell gondolni, hogy nem hozod e zavarba a tanárok előtt, hogy bort kap?

Amúgy meg valóban nem rossz ötlet, szerintem, bár igaz én mindig bögrét kaptam, azóta sem kell vásároljak..

Vehetsz esetleg valami sálat például, télen jól fog, na meg szívesebben viseli a férfi ha lánytól kapja.

Sok sikert!

Kellemes estét!

2015. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bor a legjobb amit adhatsz :P
2015. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!