Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M4 Aqua csoki a...

Zombienyul kérdése:

Sony Xperia M4 Aqua csoki a hangszóróban. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap a párom figyelmetlenségből bedobta az olvadt csokit a táskámba, ami ráadásul szétszakadt azonnal megtakarítottam a telefonom, de valószínűleg beleszáradhatott az alsó hangszóróba, mivel zene, csengőhang és ilyenek közben borzalmas halk.. próbáltam lehelni és megszívogatni (ne nézzetek hülyének, kétségbe esés) de persze semmit sem használt, ha fújtam akkor még halkabb volt, tehát millió százalék, hogy van benne csoki. Mivel nem tudom elvinni javításra és sokallom, hogy egy ilyen picur gondok 10.000Ft-ért akarnak megcsinálni(utánaérdeklődtem debreceni gms szervizeknél) Nem tudtok valami megoldást rá? Hajszárítóval melegítés, meg ilyesmik több kárt okoznának mint hasznot? Ha más megoldás nincs, akkor C vágány és majd elviszem szervizbe.


Egyébként más probléma nincs vele.. kifogástalan működik, mikrofon, felső hangszóró(beszéd) ezek jók.


2015. dec. 25. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel vízálló én azt tudom javasolni hogy egyszer mosd le hátha,ha semmi változás akkor sajnos marad a GSM bolt.
2015. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!