Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem, vagy gyűjtsek még?

Megvegyem, vagy gyűjtsek még?

Figyelt kérdés
Huawei P8 Lite-ot néztem ki, lenne is rá pénzem. Érdemes lenne megvenni, vagy gyűjtsek Xperia z5 compactra? Jobb az a telefon annyival? Tovább bírná?

2015. dec. 25. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjtsé rá a sony megbízhatóbb márka.
2015. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nekem P8 Lite-om van , és nagyon szeretem!


Gyors , nem akad , a játékokat is szépen viszi , szép képeket is készít


Én nem gyűjtenék Sony-ra , megvenném a Huawei-t

2015. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen összehasonlitás nyilván a z5 compakt sokkal jobb de sokkal drágább is,de a p8 lite is nagyon jó telefon a középkategóriába
2015. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 külön kategóriájú telefon, felesleges összehasonlítani! A P8 Lite is nagyon jó telefon, én biztos megvenném, és inkább másra gyűjteném a maradékot. Viszont ha mégis mind telefonra gyűjteném, akkor se Z5 Compact-ot vennék a processzora miatt, hanem inkább Z2-t vagy LG G4-et!
2015. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!