Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan szeretnék venni...

Használtan szeretnék venni telefont, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Maximum 60 ezer forintot költenék rá.

Például ezek a telefonok vannak ilyen árkategóriábam: Nexus 5, Xperia Z1, Galaxy S4 stb. (Ezek csak peldak.)



2015. dec. 25. 15:23
 1/6 anonim válasza:
52%
Samsung Galaxy S4 teljes mértékben megéri használtan.
2015. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nexus 5.S4-et már nem éri megvenni,nem is jön ki rá új Android,míg a Nexus 5 még a 6.0-ásat is megkapja és nincs rajta az az idegesítő TouchWiz.
2015. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Használtan iphone 5 a legjobb vétel ennyiért.
2015. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát 60ért szerintem azért nem lehet szép állapotú iphonet kapni, touchwiz alapból laggol, ráadásul egy ilyen "régi" készüléken mi lehet :D z1 jó lenne, de akkor már nexus szoftver szoftver a lényeg :D az pedig hibátlan :) 60ért már makulátlan nexus5öt kapni :)
2015. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Hát én biztos nem vennék soha használtan. Inkább ezek közül válogatnék. Vagy még ott azon az oldalon vannak hasonló árfekvésűek. Nekem egyszer azt mondta egy ismerősöm, hogy ócska piacról még cipőt vennék.

2015. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

remélek a fentiekkel csak vicceltél :D


60ért igazából már egy bőven középkategória felső részéből egy xiamoi/meizu-t is lehet teljesen újan.


ha használtan szeretnél akkor még mindig a nexus 5, bár ebayről 50ért már lehet venni vadi új nexust.

2015. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!