IPhone 6 vagy 6s?

Figyelt kérdés
A vásárlást nagyjából április vége fele tervezem de ennyi pénzért már most el kell kezdjek gyüjteni és eldönteni ,hogy melyikre is.

2015. dec. 25. 18:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
6s
2015. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sony
2015. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csak ezek a telefonok léteznek,nézz meg más telefonokat is.De ha neked megéri a 200K egy telefonért akkor nyugodtan.Amúgy inkább a 6S.
2015. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hát,250k-ba létezik ugyanolyan csúcskészülék Galaxy S6 edge néven.

Egyiket sem vennék.

Iphone 5 vagy 5s vagy 5c-t vennék , 100-120e ft között.

2015. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

OFF:

Én meg ennyiért vennék egy Nexus 6-ot vagy egy Oneplus One-t és nem lenne gondom 4 évig telefonra...(én mondjuk 60K-nál nem költenék többet telefonra)

2015. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem mäs telefonkkat is

Nekem eddig androidosok voltak csak és finoman szólva már tököm tele van ezekkel a szarokkal

Akármit csinältam velük mindig tönkre mentek,most is emiatt akarok cserélni

Nekem 16gb-s telefon elég,nem játszani akarok rajta stb.,nem kell a nagy tárhely és 6s-t már 180k-ért lehet kapni

2015. dec. 26. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:
6+ vagy 6s+, a sima akksija elég gyengus.
2015. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leírnád h milyen telefonjaid voltak. (csak mert tipikus h valaki egy szar (samsung) középkategóriás lom után dönt úgy h vesz egy iphonet. (aztután meg netán csalódik)) Pl.:mint én😃 (most: honor 6)
2015. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy OFF-ot miért kell lepontozni.Ennyiből én is megtehetném hogy aki Iphone-t ajánlott az lepontozom,de én nem vagyok ilyen rosszindulatú.
2015. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ha nem haragszol nem írom le az összes eddigi telefonom de igen azok általába felső kòzép kategóriát erősítették. Viszont én nem csak a sajat hibáimból tanulok,igyekszek másokét is figyelembe venni,több ismerősömnek is gondjai voltak a felső kategóriásokkal (android) is,és emiatt nem merem megvenni őket. Tudom lehet ugyanez a helyzet az iPhone-oknál is de azt mindenki tudja, hogy azok értékállóbbak ezért ha mégsem jön be,könnyebben túl tudok rajtuk adni,kevesebb kárral.

Másik válaszoló, nem tudom rám gondoltál-e,de nem pontoztalak le.

2015. dec. 29. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!