Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok donteni milyen...

Nagyenikő kérdése:

Nem tudok donteni milyen telefont vegyek. Valaki segitene nekem? :/

Figyelt kérdés

20.000-40.000forintot tudnek raszanni .

Most minden keszuleken akciot lattam ugyhogy ugy gondolom hogy talalok jo telefon.de sajnos nem tudok donteni.

5"-4,5" colos kijelzot szeretnek. Elolapi kameŕaval, hatul vakuval ellatva.

Az elolapi kameranak szep felbontasa legyen. Es perse a kinezet..mindenfelekeppen kocka telefont szeretnek:) , ne legyen lekerekitve. Remelem minnel hamarabb kapok otleteket mert elegge surgos lenne.

Es elore is koszonom a valaszokat.


2015. dec. 25. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármit is választasz,ezek legyenek a minimum követelményeid cserélhető akku,minimum 2000mAh, 1GB Ram,8GB Rom .
2015. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előlapi kamera képminőségéről nem tudok -beszélni, arról tesztek nem igazán vannak a neten, a személyes tapasztalat meg hiába jó, az én telefonom közel 2x ennyibe kerül még most is! :) (Huawei Ascend P7)

Ha Windows Phone kellene, akkor egyértelműen Lumia 535, de ha Androidos, akkor 2 olyan van, ami összességében nagyon jó: Huawei Ascend G630 vagy LG Spirit 4G (H440n)

2015. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!