Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik strapa telefont ajánlan...

Melyik strapa telefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Néztem már párat és hallottam jót és rosszat is mindről. Nekem egy nem túl drága strapabíró-ütés, por és vízálló-telefon kéne. Olyan, amivel elfogadható képeket is lehet csinálni. Eddig csak "butafónom" volt, így nem használtam netet a telefonomon, szóval nem tudom, hogy használnám e...nem valószínű, mert munkahelyemen abszolút nem lehet nálam telefon, csak szünetben, de az alatt meg eszek és olvasok. Csak egy szünetem van, mert 6 órában dolgozok. Mp3-at most vettem, nem szándékozom telefonról hallgatni a zenét és rádiót, mert van külön kütyüm hozzá. Ha nyomógombosat veszek, akkor a gomboknak könnyen kezelhetőnek kell lennie-jelenleg egy IP67-es nyomógombos telefont használok, ami nagyon strapabíró, de 2 okból szeretném lecserélni: az egyik, hogy közel vannak a gombjai, nem könnyen kezelhető, valamint hogy nem lehet képet csinálni vele és néha jó lenne, mert van, hogy kimegyek a gyerekkel a játszóra és nem akarom cipelni a fényképezőt magammal állandóan-nem egy kis darab-meg mikor szerepel, sutyiba le akarom kapni, akkor egy fényképező elég feltűnő, de más anyukák elég könnyen el tudnak gyorsan kattintani egy két képet. Nem lehet fotózni...akárhány anyukával beszéltem, mind azt mondja, hogy őket ugyan nem zavarná, ha lekapnám a gyereket és az övék meg félig belelógna a képbe...szóval én nem tudok így fotózni....a telefon meg mindig nálam van, szal ezért gondoltam arra, hogy jó lenne, valami jó fényképezős strapa mobil, mert néha leejtem. A mostaninak még a menürendszere se tetszik, egy kicsit félrenyomom sms írás közben és kilép.

Olvastam a CAT-ről, a Doogee-vagy hogy írjákról, a Discovery-ről, meg még egy-két márkáról. Olvastam, hogy a Samsungnak is vannak ilyen telói.

Valószínűleg ebay-ről vagy Amazon-ról szerezném be őket. Magyar telefontársaságokat és boltokat köszönöm, de ne írjatok, hol lehet kapni ilyen telókat, mert Angliában élek, de olvastam már, hogy kábé ezeket a márkákat otthon is meg lehet kapni, szóval gondoltam hátha van valakinek valami tapasztalata ezekkel a telefonokkal.


2015. dec. 25. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig(sem), de mindent bíró készüléknek ott van a Caterpillar..

gúglizd be, aztán meglátod.

atombiztos telefon.

2015. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!