Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony m4 aqua vagy huawei p8...

Sony m4 aqua vagy huawei p8 lite? Érveket is kérnék

Figyelt kérdés
P8 és a p8 lite között mi a külömbség.

2015. dec. 26. 18:46
 1/3 anonim válasza:
Nekem p 8 litem van eddig nagyon frankón veszi az akadályokat. a sima és a lite között van külömbség, lite 5 a sima 5.2 col, 2024 ram 3048 ram lite 70 000, sima az meg 100 körül. Egyértelmüen a p 8 a nyerő
2015. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És viszi a jó jàtékokat is(fps)?
2015. dec. 29. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem P8 Lite van, az M4 Aqua picit erosebb hardveresen, de nagyon keves szabad helye van es sd-re nem lehet telepiteni. Asphalt 8-at pl. playrol telepiteni se lehet.

A GTA SA nagyon szepen fut rajta, Dead Trigger 2 mediumon jol jatszhato, Asphalt 8 legmagasabb grafikai beallitason szepen fut, Modern Combat 5 is nagyon szepen. Real Racing 3 mar nem annyira... az elejen, amikor sokan vannak elottem akkor elegge keves az FPS, de amikor mar elejuk kerulsz, es csak paran vannak akkor szepen fut. Mortal Kombat X is jo, de a komolyabb effekteknel belaggol, de ez nem szol bele a jatekba.

2016. jan. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!