Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen lesz a 7....

Szerintetek milyen lesz a 7. Iphone?

Figyelt kérdés
Lesz kissebb? Desing inkább a 6 osra vagy az 5 ösre fog hajazni? Stb.
2015. dec. 27. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj, mindjárt belenézek a varázsgömbömbe.
2015. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mint az összes eddigi.


Én egyiket sem tundám megkülömböztetni a másiktól, mondjuk nem is adnék pénzt egyikért se.


Nálam ez a joooooulesssz kategória....

2015. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 7. iPhone az 5s volt.
2015. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bár igazad van, kivétel nélkül mindenki tudja hogy az iPhone 7 esre gondolok
2015. dec. 27. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem lesz egy 4" körüli, amekkora a 5/5s is (bár sztem a 4,7"-os, amilyen a 6/6s még a pont belefér kategória), plusz lesz még 1 vagy 2 nagyobb. De majd jövő ősszel kiderül. Dizájn meg sztem új lesz, de inkább a 6-os szériára fog hajazni, mint az 5-ösre. De ez mind csak tipp.
2015. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Design*


Szerintem esélyes, hogy 3 méret lesz, és tutira jobban fog hasonlítani a 6-os szériára, mint az 5-ösre. Pedig szerintem az iPhone 6/6s ritka ronda. (mondom ezt úgy, hogy hamarosan 6s-t fogok venni:D)

2015. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a gond hogy az emberek megveszik a szar design-t is mert menő meg új. Saját magukkal hitetik el hogy ez a trendi, pedig nekünk fogyasztóknak kellene formálnunk a trendeket nem pedig forditva. Mi nekünk kell eldönteni, hogy mi az ami jó és mi az amin még változtatni kell, hogy könnyebben használható legyen, és megfeleljen az igényeinknek.
2015. dec. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!