Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Apple iphone 6 alaplapot...

Atiska016 kérdése:

Üdv! Apple iphone 6 alaplapot lehet-e venni külön vagy hogy esetleg javítsák-e?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést mert venni akarok használtan egy apple iphone 6-tot lehet hul..n hangzik majd de nincs egy újra pénzem és találtam egyet nagyon jó állapotba van csak icloud záras a készülék és arra akarok kilyukadni hogy ha én beviszem egy mobil szervizbe hogy ha van ilyen lehetőség hogy kicserélnék-e az alaplapot benne x.. összegért rendelnek bele egy újat akkor minden a legnagyobb rendben lesz de egyáltalán lehet ilyet mert találtam egy szervízelést és ők 70000ft-ért raknak bele egy új alaplapot.De ha netalán valakinek valamilyen módon ez is h...n fog hangozni de eltörik benne az alaplap csak nem kell egyből kidobnia valami lehetőség csak van rá nem? Köszönöm előre is a válaszokat. :D

#javítás #Apple Iphone 6 icloud záras telefont valamilyen #módon lehet
2015. dec. 27. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
iCould záras? Azaz lopott? Ezt orgazdaságnak hívják ha megveszed... és valószínűleg olcsón javítani sem lehet.
2015. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lopott egyszerűen letiltották és menyibe kerülne az ilyen telefon megjavíttatása?
2015. dec. 27. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lopott egyszerűen letiltották"


Igen, ezt egy értelmes tulaj teszi miután valamilyen módon eltűnik a telefonja :)

2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!