Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy tizes skálán mekkora...

Egy tizes skálán mekkora baromság megvenni egy macbook alaplapot és pc-ként használni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 13:14
 1/7 M@teee válasza:
100%

Ha nagy apple fan vagy, de apple asztali kell akkor 0.

Ha átlag felhasználó vagy akkor 10 mert az nem erre van kitalálva.

2015. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Driver lesz hozzá, tehát futtatni fogja a Windowst. A kérdés csak az, hogy miért pont azt.
2015. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igazán apple fan, mivel pénzem soha sem volt rá, és a közelemben senkinek sincs apple gépe, ezen szeretnék azzal változtatni, hogy rádugok egy usb hub-ot és arra a billentyűzetet, egeret, winyót, rádugok egy tápot, monitort, meg bele a ramot és sokkal olcsóbban megúsznám, mint ha rendesen veszem meg, természetesen osx-et akarok futtatni rajta, mennyire lenne megvalósítható az ötlet?
2015. júl. 30. 10:49
 4/7 M@teee válasza:

Szerintem asztali gépbe jobb valami ahhoz való lap (asrock/asus/stb.) Meg ha jól tudom az Apple cuccokba másmilyen ram kell mint normál alaplapokba. Tehát nem annyira elképesztő a választék, mint az átlag lapokba.

DE HA CSAK JÓL TUDOM !!!

2015. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baromság, ha OS X-et szeretnél használni, de olcsón akarod megúszni. Esetleg a helyedben megfontolnám a Mac Mini-t, az újat nem igazán, inkább egy 2012-es négymagos procival szerelt modellt, raksz bele SSD-t és hasítani fog.
2015. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, esetleg még hackintosh-t lehetne összehozni, de pont a lényegét veszti el az egész akkor. (ugye OS X-nél minden működik és kész)
2015. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy még egy sima laptopba se jók a pc-s ramok, nem hogy egy mac-be.

Gondolkodtam már hackintos-on, de nem igazán jönne ki olcsóbbra és arra ráhackelni egy osx-et nem is tudnék és az már nem lenne olyan, mint az eredeti.

Mac minin is gondolkoztam már, de azoknak is elég húzós áruk van

2015. aug. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!