Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 60-70 ezer körül?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oprendszerfüggő, Android is Windows is jöhet. E lényeg, fontos a viszonylag nagyobb akkukapacitás, van hogy 1-2 napig nem jutok töltőközelbe.

Fontos a szoftvertámogatottság, ugye a Microsoft frissíti a Windows telefonokat, viszont Androidnál kérdéses, előreláthatólag jó lenne ha legalább a Marsmallow várható lenne rá.

Emellett nem viszem túlzásba a használatot, sok e-mailt írok, illetve beadandók nagyrészét telefonon szoktam begépelni, ha úgy van lehetőségem. Megterhelőbb applikáció egyedül a 3D-s anatómia atlasz. (amit megvettem forgatnám, de az új verzió már nem támogatott a mobilomra így egyáltalán nem fut)

Méretben a maximum 5 colt szeretném belőni. Kameránál sok kikötésem nincs, leginkább jegyzeteket fotózok, másra nem nagyon használom...


Egyébként már a Lenovo Vibe P1m-el illetve a P70-el szemeztem. Az utóbbinak nagyobb kicsivel az ára, viszont rászánnám ha cserébe 3-4 évig el lehetne rajta pötyögni.



2015. dec. 27. 20:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!