Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Dávid.55. kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

tehát szeretnék valami meg bízható telefont ami nem lassul be előzőleg LG optimus l5 telom vol de olyan gatya lassú volt egy év után hogy használhatatlaná vált .

elvárásaim legyen gyors ,szép kijelző,akadás mentes ,újabb játékok is menjenek rajta és árban is legyen jó mert elég csóró gyerek vagyok


2015. dec. 28. 06:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
persze nem egy csúcs kategóriás telefon kell meg elégednék egy jó közép kategóriával is
2015. dec. 28. 06:36
 2/17 anonim ***** válasza:
P8 lite
2015. dec. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát igen ez nem rossz sőt nagyyon tetszik egy gondom van vele nagy :/ tudom hogy mostanában az a menő de én egy 4-4,5 kijelzőre gondoltam és ennyi pénzért tényleg meg érni de sajnos telefonre nem tudok enyit ki adni
2015. dec. 28. 08:05
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor dooge x5 pro
2015. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
meg lehet találni a t-mobilnál?
2015. dec. 28. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Pont az a gond, hogy androidosból jót inkább 50.000 Ft-tól lehet kapni. (Abból is elvileg jó pl.: Lenovo, Huawei)

Windows phone-nál olcsóbb változat is jó, kevesebb ram is elég a játékoknak, de kevés az app kínálat, vagy legalábbis hiányos. Pár alkalmazástól meg lefagyhat, laggolhat, ha olyat töltesz le. De ha ész nélkül mindent letölt az ember bármelyik teló tönkremehet.

IOS meg túl drága nekem is.


Talán akkor Win phone, de az nem mindenkinek teszik (csempe, nem igazán testreszabható).

2015. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igazság szerint ez inkább egy neve nincs telefon a paraméterei nem rosszak de az árukeresőn a vélemények meg győztek hogy nem olyan jó sok negatív vélemény van rolla ezért ezt is passzolom valami sony vagy Lg vagy samsung ami meg bízható hasonló árban tud valaki?
2015. dec. 28. 11:27
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi 2. válaszoló :D hát igen sajnos neve nincs márkákban nem annyira bizok :) hát majd akkor be megyek egy üzletbe és szét nézek az a legegyszerűbb :)
2015. dec. 28. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Lg-ről én igazság szerint csak rosszat hallottam attól akinek az volt. Samsung meg pont az amiből semmiképp se szabad olcsó androidot venni. Sony-t meg nem tudom.
2015. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend és Lenovo ha olcsó android, jó márkák. Microsoft Lumia is jó ha ha nem ijeszt a dizájn.
2015. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!