Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha újraraktam az andrioidot a...

Ha újraraktam az andrioidot a táblagépemen és nem működik, azt még meg lehe csinálni, vagy kuka?

Figyelt kérdés
Egy új ROM-ot raktam rá, ment az install, kérte a rebootot, aztán reboot után (és bekapcsolásnál) csak egy amorf mintázatot jelenít meg a képernyő ami marad is. Semmit nem lehet kezdeni vele. A bootmenüt/recoveryt sem tudja behozni, ugyanez az eredmény. A hiba valószínűleg az, hogy egyszerűen nem rá való az adott rom(annak ellenére, hogy elvileg de) Szervizelhető?

2015. dec. 29. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A szervizekbe csodát művelnek. Milyen típusú tabletről van szó?
2015. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kínai Samsung koppincs (a gyári andoid bugos volt, ezért akartam újat). Cyanogenmodot raktam rá. Hivatalos verzió nem létezik rá, de találtam rá nem hivatalosat, gondolom valami "házilag" módosított rom. Az is lehet, hogy szarul csinálták meg. Ráraktam a Teamwin Recoveryt(TWRP) az működött, onnan insalláltam a romot, aztán kuka.
2015. dec. 29. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van rata reszet gomb akkor probald meg azzal
2015. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 B.Laci. válasza:
Itt mindennel lehet probléma.Ha az android gyárilag hibás volt rajta akkor maga a tablet sem ér sokat.Ha nem hozza be a recoveryt akkor valószínüleg hardbrickkel lehet dolgod.Azt én nem tudom,hogyan kell javítani.Ha nincs hozzá kompatibilis cyanogenmod verzió,az is lehet a baj.A kernelt betölti?És ha igen akkor mit hoz elé?Azt amit a rom csere után?Mert lehet hogy a főzött romodhoz egyedi kernelt is telepítettél.Szervízben valószínüleg javítható.Lehet hogy házilag is,de ha annyira nem értessz hozzá,akkor vidd szervízbe.
2015. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a resetgombos megoldáson jóval túlmutató problémáról van szó.
2015. dec. 29. 11:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, szervízbe vinném, mert eddig ért az én tudásom. Eddig sosem volt baj teleptésnél, csak hát ugye ezekhez a kínai koppincsokhoz romot találni, mint rá kellett döbbennem igen nehéz, és mint látható az sem biztos, hogy működik. Abszolút semmit nem hoz be, csak egy kékes random indítókép (gondolom a cyanogenmos lenne) és ott megáll, semmi boot vagy ilyesmi. Hardbrick gyanús eléggé, csak nem tudom, hogy elvigyem egyáltalán vagy totál kuka. Azért is mertem megkockáztatni kétes eredetű főzött rommal, mert karácsonyra kaptam és két nap után halálra idegesített, meg nem egy hatalmas érték, bár a hardvere azért egész jó. Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2015. dec. 29. 11:26
 7/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha valami csoda folytán találsz hozzá PC drivert és SP Flashtool fájlokat, akkor azzal még meg tudnád javítani.
2015. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!