Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 vagy Samsung Galaxy Note 4?

Meszes1991 kérdése:

LG G4 vagy Samsung Galaxy Note 4?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom el dönteni,hogy melyik készülék a "jobb" a másiktól és mivel illetve miben?!Mitől is "jó" egy mai okostelefon?Relatív persze kinek mi a fontos szempont.De gondolom az alap elvárás mindenkinek meg van.:Jó akku idő,szép kijelző,viszonylag kevés laggal/buggal mennyen az adott esetben az Android rendszer,megbízható,támogatott készülék legyen azért egy jó pár éven keresztül és így tovább.


Ez se nagyon segített.:

[link]


Előre is meg köszönném a segítséget ezzel a kérdéssel kapcsolatban.



2015. dec. 29. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a jó kamera, a tűéles képek, akkor akkor a G4-et ajánlom, ha nem, akkor viszont a Note 4-et a Qualcomm processzorral.
2015. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A g4 nyilván jobb.. a note 4 nem egy mai telefon..

Igazából a g4 hardveresen sokkal jobb készülék ,a kamerája is jobb és persze gyorsabb is.

2016. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mai telo de nagyon jol tartja az arat a g4 ara rohamosan esik. Van a note4hez 8magos proci mindenkeppen azt javaslom g2minit hasznalok es masfel ev utan nem jo semmire.szoval leirtam az lgt. A note4 mindenben premium kategoria MEG MINDIG.1 nagyon kicsivel jobb a fenykepezoje az lgnek. Gondolkodtam rajta de a 6magos procival es a rohamosan eso ara miatt notd 4et fogok venni. Remelem segitettem
2016. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"g2minit hasznalok es masfel ev utan nem jo semmire.szoval leirtam az lgt." - ez a baj sok emberrel, hogy egy-egy típussal rossz tapasztalatuk van, vagy csak kifognak egy hibás darabot, tökmindegy, és máris az egész márkát általánosítják, legyen az akármelyik márka!

Pedig amúgy nem rossz az LG!

2016. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!