Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem használtan egy huawei...

Vettem használtan egy huawei hb5a2h-t és ahogy bekapcsolom akkor jelszót kér a zárolás feloldásához. Milyen kóddal tudnám visszaállítani a gyári alapbeállításra?

Figyelt kérdés
huawei

2015. dec. 29. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez egy akkumulátor. Vettél egy akksit, és most jelszót kér a teló?
2015. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írd be youtube-ra atelefon márkáját +hard reset és ott megtalálod a megoldást de álltalában kikapcs gomb+hangerő fel gomb egyszere nyomásával kikapcsolt állapotban legyen a telo és be kell adnia az android menűt és ott kell legen egy oja szöveg ,hogy factory reset rámész aztán ki kell adjon egy ojat ,hogy delet all date rámész és atöbbi a telo dolga lassan fog bekapcsolni ha sikerült
2015. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!