Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes, jó és...

Van olyan ingyenes, jó és vírusmentes zenevágó program, amivel egy játék pályaszerkesztőjéből kiszedett háttérzenét olyanná lehet alakítani, mint ahogy az a játék alatt megy, majd feltölthető a YouTube-ra?

Figyelt kérdés
A játék neve: StarCraft II

2015. nov. 29. 15:49
 1/8 belapus ***** válasza:
Audacity.
2015. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SoulEater7797 ***** válasza:

Valószínűleg felesleges ezt már megtenned, miután játékok és filmek Soundtrack-jét megjelenés után nem sokkal már feltöltik.


Starcraft 2 OST-re keress rá.

2015. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

belapus


Egy letöltőközpontról leszedtem ezt a programot, amely csak bétát nyújtott, miközben engedély nélkül feltelepítette az Operát, a MyPC Backup-ot és a SafeFinder-t. Utóbbi kettő káros alkalmazás volt, amiért vírusírtást kellett nyomni vagy 4x, majd a Firefox-ot újra kellett telepítenem. Ezek után letöltöttem az Audacity-t a hivatalos honlapjáról, remélem, ez nem lesz ilyen.


SoulEater7797


A zene a Legacy of the Void epilógusának záró trailerje és a sima stáblista közötti rövid trailerjéből van. Kerestem a YouTube-on, de nem találtam pusztán zene formába, csak a záró trailer-rel együtt.

2015. nov. 29. 17:00
 4/8 SoulEater7797 ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=b2Wq6cWkdHo


45:59-től.

Nem erre gondolsz?

2015. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 belapus ***** válasza:
100%

Valóban elsősorban a hivatalos honlapról érdemes letölteni bármilyen programot.Ez azonban nem elég.Telepítéskor arra is figyelni kell, milyen más programo(ka)t szeretne föltelepíteni egy adott szoftver.

Ez pedig a felhasználó felelőssége.

Az Audacity szóra keresés első két találatát - audacityteam, sourceforge ( nem a legfrissebb verzió ) - is telepítettem egy XP-re, minden gond nélkül.

2015. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
100%

#3:

Ja, ja. Én is pont így jártam, amikor az After Effectset szedtem le a totalshit.al-ról. Tanulság: Soha többé Adobe-programot!

Rejtély, mi késztetett arra, hogy egy ingyenszoftvert máshonnét tölts le, mint a saját oldaláról. De utána még a programra megorrolni a következményekért...

2015. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

belapus


Az Audacity-t a hivatalos oldalról letöltöttem, és gond nélkül működik. Videókészítőnek pedig a VideoTap Video Editort használtam. Utóbbiaknál érdemes ügyelni arra, hogy az ingyenes próbaverziók nem mentik el a hangot.


SoulEater7797


Nem. Ez volt az (2:30 és 4:10 között): https://www.youtube.com/watch?v=2Aiy4ZSlUf4


De kinyertem a hanganyagot, és megcsináltam az én verziómat.


Ezt: https://www.youtube.com/watch?v=mFljPnXGYWA

2015. nov. 30. 14:57
 8/8 SoulEater7797 ***** válasza:

Szép.


Egyébként, amit én kérdeztem, hogy azt keresed-e, csak nekem hangzik úgy, vagy tényleg kicsit Mass Effect beütésű?


Annyit akartam kérdezni, hogy a játék egyébként mennyire jó? Ugyanis a történetére kíváncsi vagyok, de nem vagyok egy nagy APM bajnok :D

2015. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!