Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M4 Aqua tényleg...

Sony Xperia M4 Aqua tényleg vizálló?

Figyelt kérdés
A szolgáltatónál ahol kivettük azt mondták részlegesen vizálló és utánna néztem bővebben ennek a vizállósági dolognak és azt irják 1.5 méterig ténylegesen vizálló. Mivel ez az első ilyen telefonom ezért nem szeretném rögtön vizbe dobni és ezért szeretném megkérdezni valakinek valamilyen személyes tapasztalat ezzel kapcsolatban? A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. dec. 29. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltak már panaszos kérdések az M4 Aqua vízbehatással kapcsolatban többek között az egyik aki uszodában fotózott és másnapra garis javításra vitte a telefonját szomorúan újságolta hogy lerázták.

Ha nem szeretnél ilyen helyzetbe kerülni, ne pancsolj vele.

2015. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. dec. 29. 22:46
 3/5 takasz14 válasza:

Sajnos kamu ez a IP68 as über védelem, alig vártam, hogy vízálló telefonom legyen, nyomban csobbantam is vele egy strandon a rajtkőről, 10 másodpercig rögzített is a víz alatt aztán hepli. Bár a telenor végül is kicserélte, azóta nem tettem víz alá.

Bár a sony hiába hirdeti a reklámban a fürdőzés közbeni használatot, már óvatosabban fogalmaz a meglévő tapasztalatok alapján, mármint, hogy vízálló vízálló persze, csakhogy a teszt abból áll, hogy finoman behelyezik egy tál vízbe 1,5 méter mélyen aztán óvatosan kiemelik 30 perc múlva.

Én úgy fogalmaznék: extra módon bírja a párát/vizet de nem vízálló.

2016. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 459-es rab válasza:
Fél éve vagyok sony xperia m4 aqua tulaj és rengetegszer volt vízbe strandon ithon is és semmi baja
2016. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 459-es rab válasza:
2016. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!