Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Z1-em 1 hete nem...

A Sony Z1-em 1 hete nem ismeri fel a fülhallgatókat. Miért?

Figyelt kérdés
3 különböző fülest probáltam, de 1 nem szól, 2 meg olyan, mintha a viz alatt hallgatnám. mindegyik más márka, és régen az összes jó volt, szóval nem értem. másik telefonon mind a 3 hibátlan.

2015. dec. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"nem ismeri fel"


Ez nem felismerés dolga.

Tisztíttasd meg az aljzat érintkezőit.

Az is lehet hogy nem csak érintkezési hiba, hanem megfeszült a csatlakozó és az aljzat forrasztása felszakadt a panelról.

De ezt innen nem tudjuk neked megmondani.

2015. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért irtam hogy "nem ismeri fel" mert ugye 3bol 1 semmit nem csinál, és ha bedugom, nem is mutatja, nem jelzi, hogy bedugtam volna.
2015. dec. 29. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem itt arról lehet szó hogy nem kompatibilis vele a mini jack dugó, igen bele megy egyértelmű és még szól is :D

de nem úgy ahogy elvárnád mint ahogyan te is írtad,

próbálsz Sony Headsett-el 100% hogy jo lessz vele,

(Azért feltételezem egyébként mivel vannak olyan 3.5 jack-ek amikek 2 fekete csikja van van amelyiknek 3)

2016. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem ilyen egyszerü a probléma, mert az egyik fülhallgató jó volt hetekig, és egyik napról a másikra "romlott" el. továbbá próbáltam más sony készülékben, abban jó volt mind a 3
2016. jan. 3. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha más készülékekkel működött akkor igencsak a te telefonodnál lesz a hiba. Ahogy már előttem mondták is, tisztíttasd ki a jack bemenetet, lehetséges hogy koszos lett. Rosszabb esetben a panelra forrasztott lábak egyike adta meg magát, de az csak szervizben derül ki, kitisztítani otthon óvatosan egy fültisztítóval lehetne vagy valamilyen vékony és hegyes dologgal (fogpiszkáló) megkapargatni az érintkezőket.
2016. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!